Laptop sırt çantası önerisi

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 15.6" laptop için sırt çantası alacağım. Önereceğiniz dayanıklı, yıpranmayacak bir model varsa memnun olurum. Uzun yıllar gidecek bir model olursa sevinirim. Ek olarak bir fermuarlı laptop kılıfı da önerirseniz sevinirim. @Senyör Kesada

Monster her konuda berbat iş yapıyor ama çantası ve kılıfları gerçekten iyi yaptıkları tek iş diyebilirim. Kılıfları piyasadaki diğer kılıflara göre daha iyi koruma sağlıyor ve daha ucuz. Çantasını almayabilirsin çünkü çok pahalı ama kılıfı f/p. Monster 15,6" Notebook Kılıfı | Monster Notebook

Monster her konuda berbat iş yapıyor ama çantası ve kılıfları gerçekten iyi yaptıkları tek iş diyebilirim. Kılıfları piyasadaki diğer kılıflara göre daha iyi koruma sağlıyor ve daha ucuz. Çantasını almayabilirsin çünkü çok pahalı ama kılıfı f/p. Monster 15,6" Notebook Kılıfı | Monster Notebook

Hocalarım bir de uygun fiyatlı laptop standı önerirseniz sevinirim. (Soğutuculu istemiyorum)

Hocalarım bir de uygun fiyatlı laptop standı önerirseniz sevinirim. (Soğutuculu istemiyorum)
Bende bundan iki tane var zamanında 100-150 liralara almışımdır. Soğutuculu ama bir bilgisayarda soğutucu açık diğerinde kapalı kullanıyorum. Yani stant olarak diğer ofis tipi stantlardan daha çok seviyorum ben. Ayarlanabilme kısmı hoşuma gidiyor.

Geri
Yukarı