Laptop soğutucu önerisi

Dark Lord Vader

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben biraz baktım bilgisayarım Zoom'da bile helikopter sesi çıkardığı için ( ayrıca çok ısınıyor) bir laptop soğutucu alacağız. Isı düşünce fanlar kabul edilebilir düzeyde ses çıkarıyor. Benim kafamda şunlar var: https://www.hepsiburada.com/rampage...ucu-stand-p-HBV000007EXBY?magaza=tekno4market

Bütçem bunu fazla aşamaz. Çok ses çıkarmaması lazım. Bir de en az 5-10 derece soğutması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hep şunu söylerim. Umarım bana katılırsınız. Eğer laptop ısınıyorsa, termal macunu yenilemek, bakım yapmak, böyle şeyleri aldıktan sonra görülecek etkiden daha büyük bir etki oluşturacaktır..

Ben hep şunu söylerim. Umarım bana katılırsınız. Eğer laptop ısınıyorsa, termal macunu yenilemek, bakım yapmak, böyle şeyleri aldıktan sonra görülecek etkiden daha büyük bir etki oluşturacaktır..
Onları zaten yaptık.
PC'de virüs olabilr. Bende de uçak sesi gibi ses vardı. Virüs olduğunu tespit ettim. Ve format attım düzeldi ve daha az ısınıyor. Ama eğer ben illa soğutucu alacağım diyorsan vakumlu soğutucu öneririm.
Model verebilir misiniz lütfen?

Attıklarınızın hepsi kalitesiz. Şöyle bir kaç tane buldum.
Bunları buldum. Cooler Master soğutma anlamında kaliteli olduğu için belki laptop soğutmada da iyi olcağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı