Çözüldü Laptop sürekli kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Laptop fan yüzünden kapanıyor kapanmamasını nasıl sağlarım? Bir arkadaş tabağa buz koy laptopun altına koy demişti başka bir konuda gördüm bunun gibi başka ne çözümler vardır ne zaman Rocket League girsem Max 10 dakika içinde hemen kapanıyor. Bu da çok can sıkıcı bir durum önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Biliyorum o yüzden olduğunu ama o kadar çok sıcak olmuyor yine de şöyle birkaç günlüğüne geçici bir çözüm bulmam lazım sonra halledeceğim zaten.

Altına koyduğum soğutucu işe yarıyordu ama kablosu koptu bunun için yeni çözüm arıyorum zaten şu an başka işlerim var bilgisayarcıya götüremeyebilirim.

Turbo modu kapatmayı deneyin hocam eğer ısınıyorsa yaklaşık 15 derecelik bir düşüş görebilirsiniz. Rehberimi inceleyin.
Testini yapın hocam ama termal macun değişimini kısa süre içerisinde yapın. Yardımcı olduysam çözüm olarak işaretlerseniz ayrıca sevinirim. İyi geceler.

Hemen işaretliyorum hocam size de iyi geceler.

Testini yapın hocam ama termal macun değişimini kısa süre içerisinde yapın. Yardımcı olduysam çözüm olarak işaretlerseniz ayrıca sevinirim. İyi geceler.

Hocam bugün oynarken yine kapandı laptopun sol alt taraf işlemci çok ısınıyor bunun yüzünden kapanıyor bu yüksek işlemci durumunu düşürürsem çok sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Hemen işaretliyorum hocam size de iyi geceler.

Hocam bugün oynarken yine kapandı laptopun sol alt taraf işlemci çok ısınıyor bunun yüzünden kapanıyor bu yüksek işlemci durumunu düşürürsem çok sıkıntı olur mu?

Hocam ThrottleStop ile frekans düşürebilirsiniz sıcaklık düşer fakat oyunlar kasabilir. En kısa sürede temizlik şart bilgisayara.

Hocam ThrottleStop ile frekans düşürebilirsiniz sıcaklık düşer fakat oyunlar kasabilir. En kısa sürede temizlik şart bilgisayara.

Hocam bu temizliğin fiyatı ne kadardır tahmini termal macun var mı bilmiyorum yoksa kullanmalıyım onu da eklersek ne kadar olur toplam.

Hocam bu temizliğin fiyatı ne kadardır tahmini termal macun var mı bilmiyorum yoksa kullanmalıyım onu da eklersek ne kadar olur toplam.

Hocam kendiniz yapacaksanız termal macun almanız gerekir MX-4 alırsanız 130 TL 4-6 kez kullanırsınız. Ama attığım linkten alın piyasada çok sahtesi var. Arctic MX-4 2020 Yüksek Performanslı Termal Macun 4gr (AR-ACTCP00002B) | Teknobiyotik Temizlik çok basit bir işlem internetten rehberlerinede bakarsınız 20 dakikanızı alır. Piyasayı bilmiyorum bilgisayarcılar kötü macun kullanıyor zamanında 50 TL'ye hallettiriyordum ama güncel fiyatları hiç bilmiyorum.

Hocam kendiniz yapacaksanız termal macun almanız gerekir MX-4 alırsanız 130 TL 4-6 kez kullanırsınız. Ama attığım linkten alın piyasada çok sahtesi var. Arctic MX-4 2020 Yüksek Performanslı Termal Macun 4gr (AR-ACTCP00002B) | Teknobiyotik temizlik çok basit bir işlem internetten rehberlerinede bakarsınız 20 dakikanızı alır.

Hocam kendim yapmayacağım ben birkaç ay önce sadece fanları temizletmek için 120 TL vermiştim termal macun için ekstra para alırlar mı?

Hocam kendim temizlesem alırımda çok zor çok da iyi bilmiyorum bilende yok çevremde tanıdık vardı bedavaya yapıyordu o da şehir dışında.

Aslında basit fakat hiç bilmiyorsanız bilgisayarcıya götürmekten başka çözüm yok fanları temizletince termal macun sürmemiş mi arkadaş her temizlikten sonra sürülmesi gerekir macunun.

Aslında basit fakat hiç bilmiyorsanız bilgisayarcıya götürmekten başka çözüm yok fanları temizletince termal macun sürmemiş mi arkadaş her temizlikten sonra sürülmesi gerekir macunun.

Onun hakkında bir şey dememişti gidersem sorarım fan temizlemeye gelince bir ara uğraşmıştım bayağı ama arkayı komple söksem bile bir kablo onu tutuyordu galiba onlada çok uğraşmak istemedim.

Geri
Yukarı