Laptop sürücüsü yerine masaüstü sürücüsü yüklenirse ne olur?

Kakooo

Picopat
Daha fazla  
Mesela ben GTX 1650 kullanıyorum, notebook sürücüsü yerine normal sürücüyü indirirsem ne olur? Mavi ekran gibi hatalar olur mu? NVIDIA

Hayır olacağını düşünmüyorum. Sorun çıksa zaten kurulumda çıkardı. Şüpheliyseniz kaldır yükle yapabilirsiniz.

Hocam arkadaşım bir sorun yaşıyordu sorunu gerçekten yazılımsaldı laptop kullanıyordu ama deskstop driverı indirmişti. Birkaç ay önce format atıp gene deskstop dirverı indirmiş ( ara sıra format atıyor.) Geçen hafta gene format atmış acaba sorunu desktop driverı ile mi alakalı diye sormak istedim.

NVIDIA'nın resmi sitesinden indirirken zaten orada parantez şeklinde (Notebooks) yazıyor. o yüzden bir sorun olacağını sanmam.
1711464287094.png

Hocam zaten benim arkadaşım onu daha yeni görmüş ve bana danıştı. O da hafta sonu notebook driverını indirecek. Kendisinin mavi ekran sorunu yanlış sürücüymüş demek ki.

sizce sorun bundan dolayı mı? o da siteden indiriyormuş. fakat yanlış olanını. ddu ile 3 kez falan denedi fakat olmadı. demek ki yanlış sürücüdenmiş.

Hocam zaten benim arkadaşım onu daha yeni görmüş ve bana danıştı. O da hafta sonu notebook driverını indirecek. Kendisinin mavi ekran sorunu yanlış sürücüymüş demek ki.
Sistemde gözüken Kendi ekran kartının dışında başka bir ekran kartının sürücüsünü indirdiyse normaldir zaten.

Geri
Yukarı