Laptop tavsiyesi yapılırken nelere dikkat edilmeli ?

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
İyi forumlar herkese. Konu dizüstü bilgisayar olunca ben biraz duraksıyorum. Masaüstü olduğunda benim açımdan kolay. Yani en çok ona baktığımdan dolayıdır herhalde. Ancak dizüstü bir bilgisayar önerirken nelere dikkat etmeliyim ? Yanlış yönlendirip, bakkal damgası yemeyi pek istemiyorum açıkçası. Sorulara geçelim.

Normal bir internet kullanıcısı için, işte ne bileyim internette takılmak, film izlemek, küçük oyunlar oynamak isteyen birine nasıl bir laptop önerisi yapmalıyım ?

Oyuncu bir kişiye nasıl bir dizüstü önerebilirim ? En alt limit nedir ? En üst limiti sormaya gerek yok anlarım. :)

Normal internet kullanıcısına laptop dan ziyade tablet PC tavsiye etmen en yerinde olanıdır. Ama iş oyuncuya geldi mi tavsiye isteyene en az 2500 TL bulmasını söylemelisin. Yoksa tutar her takılan oyunda sana saydırır kardeşim ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı