Laptop tavsiyesi

bertosll

Hectopat
Daha fazla  
Çok büyük bir performans beklemiyorum önceki laptopum ASUS'tu ve 13 yıl dayandı (ben doğdumumda alınmıştı)

Sizce bu ortalama bir oyun keyfi için yeterli mi? (çok iyi bir performans beklemiyorum)

Bu da yazın laptop ısınmasın diye yeter değil mi? (tekrar diyorum çok yüksek bir performans istemiyorum.

ASUS TUF kasa önermiyorum ısınma ve panel sorunları var. Ekipman olarak çok bir performans beklemeseniz de o ürünler ancak birkaç ay dayanır. Soğutucu olaraksa bazı soğutucular dışında genelde pek fark olmuyor. Siz en iyisi bütçenizi belirtin ben ona göre öneri yapayım.

3050 veya 3050ti olan bir laptop bakmanız daha iyi olur.

Çok performans beklemiyorum demişsiniz. Bilgisayarı çok yormayacaksınız sanırım. Sogutucuya gerek olmaz eğer durum böyleyse.

O seti almak yerine ortalama bir mouse alırsanız sizin için çok daha iyi olur. Klavyeye zaten ihtiyacınız yok laptop olduğu için. Evinizde bulunan kulakici bir kulaklık, ses kasma vs. konusunda o setteki kulaklık ile aynı performansı verir (belki daha iyi bile olabilir). Pek kaliteli durmuyor.

Soğutucu almayıp kaliteli bir mousepad alabilirsiniz. Zaten belli modeller dışında pek işe yaramıyorlar.

Herhalde özellik olarak sadece RGB olan cihazları seçtiniz.

Bilerek değil.

3050 veya 3050 Ti olan bir laptop bakmanız daha iyi olur.

Çok performans beklemiyorum demişsiniz. Bilgisayarı çok yormayacaksınız sanırım. Sogutucuya gerek olmaz eğer durum böyleyse.

O seti almak yerine ortalama bir mouse alırsanız sizin için çok daha iyi olur. Klavyeye zaten ihtiyacınız yok laptop olduğu için. Evinizde bulunan kulak içi bir kulaklık, ses kasma vs. konusunda o setteki kulaklık ile aynı performansı verir (belki daha iyi bile olabilir). Pek kaliteli durmuyor.

Soğutucu almayıp kaliteli bir mouse pad alabilirsiniz. Zaten belli modeller dışında pek işe yaramıyorlar.

İstediğimi anlamışsınız öyle çok oyun oynamayacağım Valorant CS MC flan öyle çok yormayacağım ama soğutucuyda şimdi bir sorun çıkmasın diye alacağım.

ASUS TUF kasa önermiyorum ısınma ve panel sorunları var. Ekipman olarak çok bir performans beklemeseniz de o ürünler ancak birkaç ay dayanır. Soğutucu olaraksa bazı soğutucular dışında genelde pek fark olmuyor. Siz en iyisi bütçenizi belirtin ben ona göre öneri yapayım.

Hocam 12000 13000 diyelim (böyle oluşturdum ben ama bilemiyorum.
3050 veya 3050 Ti olan bir laptop bakmanız daha iyi olur.

O seti almak yerine ortalama bir mouse alırsanız sizin için çok daha iyi olur. Klavyeye zaten ihtiyacınız yok laptop olduğu için. Evinizde bulunan kulak içi bir kulaklık, ses kasma vs. konusunda o setteki kulaklık ile aynı performansı verir (belki daha iyi bile olabilir). Pek kaliteli durmuyor.

Soğutucu almayıp kaliteli bir mouse pad alabilirsiniz. Zaten belli modeller dışında pek işe yaramıyorlar.

Sadece bir mouse ve mouse pad alsam yeter herhalde.
1653212435768.png

Son düzenleme:
Bilerek değil.

İstediğimi anlamışsınız öyle çok oyun oynamayacağım Valorant CS MC flan öyle çok yormayacağım ama soğutucuyda şimdi bir sorun çıkmasın diye alacağım.

Hocam 12000 13000 diyelim (böyle oluşturdum ben ama bilemiyorum.

Sadece bir mouse ve mouse pad alsam yeter herhalde.
Eki Görüntüle 1395922
Evet. Soğutucu klavye vs. Gerek yok. Bir süre idare ederseniz ortalama bir kulaklık da alır keyfinize bakarsınız.

@bertosll laptop olarak bu 2'sinden birini.

Kulaklık.

Mouse.

Klavye için pek yorum yapamıyorum ama laptop klavyesini kullanabilirsiniz. Önerdiğim modeller içinse soğutmaya ihtiyacınız yok zaten.

Geri
Yukarı