Laptop Tavsiyesi

MeruemT

Centipat
Linkte belirteceğim laptop iyi gibi geliyor bu fiyatta veya fiyata yakın daha iyi diyebileceğiniz bir laptop var mı? F/P ürünü mü? Bir de ben bu laptopa hafıza için ek bir şeyler takabilir miyim SSD dışında mesela başka bir harddisk ek olsun diye? Bilgi alabileceğim insan yok çevremde yardımcı olursanız çok sevinirim.

Düşük bütçede Acer ürünlerini tavsiye etmiyorum ancak özellik olarak iş görür. Laptop için ayırmış olduğun maksimum bütçe ve ne amaçla kullanacağını söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Hafıza için mevcut slot var ise 2.5" olmak kaydıyla ekstra HDD takabilirsin. SSD için ise ekstra bir 2.5" veya M.2 slotu olmalı.

Düşük bütçede Acer ürünlerini tavsiye etmiyorum ancak özellik olarak iş görür. Laptop için ayırmış olduğun maksimum bütçe ve ne amaçla kullanacağını söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Hafıza için mevcut slot var ise 2.5" olmak kaydıyla ekstra HDD takabilirsin. SSD için ise ekstra bir 2.5" veya M.2 slotu olmalı.

Slot var mı yok mu bilmiyorum. Amacım günlük ihtiyaç bir de çok sistem gereksinimi gerekmeyen oyunlar oynamak isterim tabi. Mesela League of Legends, kaldırırsa Witcher 3 ve bu segmentte oyunlar.
Kredi çekeceğim bu bilgisayarı almak için. O yüzden yani belki 3000 TL'ye çıkabilirim. Ürün indirimde gözüküyor ama hiç yorum yok o dikkatimi çekti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı