Laptop temizliği sonrası ekrana görüntü gelmiyor

Lightbay

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumun fanını temizlemek için içini açtım fanı temizledim ama batarya biraz şişik olduğu için takmadım. PC'yi birleştirdim açtım ses var, fan çalışıyor ama ekrana hiçbir şey gelmiyor. Açma tuşuna basınca direkt kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumun fanını temizlemek için içini açtım fanı temizledim ama batarya biraz şişik olduğu için takmadım. PC'yi birleştirdim açtım ses var, fan çalışıyor ama ekrana hiçbir şey gelmiyor. Açma tuşuna basınca direkt kapanıyor.
Ekrana bağlı olan kabloları kontrol etmenizde fayda var. Belki yanlışlıkla oynatmış olabilirsiniz.

Ekrana giden Flex kablolarına bak. Laptopun içini açarken haşağıs olman gerekir veya batarya veya herhangi bir adaptör takılı değilken güç tuşuna 1dk boyu basılı tut olmaz sa fazla kurcalamadan bilgisayarcıya götür.

Tahminimce ekrandan dolayı değil açılınca fanlar çalışıyor, mousenin ışığı çalışıyor ve açma tuşuna basınca direkt kapanıyor.
Aklıma başka birşey gelmedi maalesef. Diğer kişilerin de dediklerin yaptıktan sonra sonuç alamazsanız çareyi teknik serviste aramanız gerekecek.

Ben eski laptobumun temizliğini yaptığımda da böyle bir sorun yaşamıştım RAM'leri çıkarıp taktığımda sorun düzelmişti.
RAM olmadan PC tepki vermiyor çünkü.

Masaüstü bu kadar karışık mı?
Bilgisayar çalıştı ama ekranın ışığı geliyor görüntü yok monitöre bağladım ekran var ama 2.monitör olarak algıladı nasıl ana ekran yaparım.
Ana ekran yaptım ama laptobun ekranının geri getirebilir miyim.
bakarmısınız ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı