Laptop vs masaüstü bilgisayar

Bunlar nasıl sorular? Ne bilelim biz senin iradeni. Derslerin sana bağlı. Şu anki sistemin düşük değil zaten. Seyahet edip yaninda PC götürmek istiyorsan alma. Ha satmadan alacağım dersen odası ayrı.
Bu nasıl bir tavır hocam. İnsan gibi danışıp tecrübenizden yararlanmak istiyor belli ki. Sosyal'de cidden hitabet sorunu var. Yapmayın şöyle, insanlar düzgün şekilde belki kendinden büyük, üstte gördüğü kişilere bir şey danışıyor. Karşılandığı tavır bu oluyor.

Sizinki bu konudaki bu tarz ikinci yorum, ondan sizi alıntıladım yanlış anlamayın. Serzenişim genel.

Selamlar iyi forumlar. Şu an kullanmakta olduğum laptopın oyun performanslarından ve kendisinden pek memnun değilim. Ancak laptop işime geliyor ve yazın köyüme giderken götürebiliyorum. Ve ayrıca derslerime de çok önem göstermem gerektiği için laptopı tercih etmiştim. Dediğim gibi laptoptan bıktığım için PC alınır mı?
Laptopumun özellikleri: 1TB HDD, 12 GB RAM, i5-8250u @3.60GHz, AMD Radeon 530. Sizce PC mi almalıyım? PC alırsam derslerden kopar mıyım? PC almak işime gelir mi?
Sisteminiz gayet iyi. Bence pc almanıza gerek yok şuan. Oyun performansınız iyi değilse muhtemelen ekran kartınız aktif değildir. İntel UHD graphics 620 kullanıyorsunuzdur. Yalnızca SSD alıp sistemi ona kurmanızı tavsiye ederim.

Bu nasıl bir tavır hocam. İnsan gibi danışıp tecrübenizden yararlanmak istiyor belli ki. Sosyal'de cidden hitabet sorunu var. Yapmayın şöyle, insanlar düzgün şekilde belki kendinden büyük, üstte gördüğü kişilere bir şey danışıyor. Karşılandığı tavır bu oluyor.

Sizinki bu konudaki bu tarz ikinci yorum, ondan sizi alıntıladım yanlış anlamayın. Serzenişim genel.

Tavrım sert gelmiş olabilir. Yazı dili. Normal. Kusura bakmayın. Fakat insanin kendi iradesi ile ilgili soruları buradaki hiç kimse cevaplayamaz.

Şu zamanda sistem toplamak çok saçma çünkü pahalıya patlıyor benim fikrim bu ben laptoptan yanayım her türlü tamam bir masaüstü kadar performansı yok ama yine de güçlü bir laptop alırsan sıkıntı cekmezssin.
Benim bildiğim masaüstüler laptoplara oranla fiyatları çok daha düşük değil mi?

Laptop tabii ki. Arkadaşına git oyna, kuzenine git oyna, kafeye git oyun/film indir vs. gibi özellikleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı