Laptop vs tablet

Bütçe
10500

lidevdiyebirisi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Durumum şöyle:

Yazılı hediyesi olarak bir bilgisayar veya tablet alacağız ve ben bu ikisi arasında kaldım. Laptop alsam işte yok sıcaklık problemi, yok taşıma problemi, kronik sorunlar vs. uğraşmak istemiyorum. Tablette ise Roblox Studio (bkz: Roblox Studio) adlı platformda devamlı olarak oyun yaptığım için ve tablette bu program olmadığı ayrıca bazı oyunlarında olmadığı için bayağı kararsız kaldım. Sizin önerileriniz nedir? (Önemli not: Bütçem 10500 TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
10500 TL ile güzel bir laptop işini görür. Isı problemleri olmaz o bütçeli bir bilgisayara. Güzel araştırırsan f/p bir sistem bulursun.

Merhaba arkadaşlar,
Durumum şöyle:

Yazılı hediyesi olarak bir bilgisayar veya tablet alacağız ve ben bu ikisi arasında kaldım. Laptop alsam işte yok sıcaklık problemi, yok taşıma problemi, kronik sorunlar vs. uğraşmak istemiyorum. Tablette ise Roblox Studio (bkz: Roblox Studio) adlı platformda devamlı olarak oyun yaptığım için ve tablette bu program olmadığı ayrıca bazı oyunlarında olmadığı için bayağı kararsız kaldım. Sizin önerileriniz nedir? (önemli not: Bütçem 10500 TL)

Laptop ta kronik ve taşıma sorunları ne alaka? Tablet ısınmıyor mu sanıyorsun?

Merhaba arkadaşlar,
Durumum şöyle:

Yazılı hediyesi olarak bir bilgisayar veya tablet alacağız ve ben bu ikisi arasında kaldım. Laptop alsam işte yok sıcaklık problemi, yok taşıma problemi, kronik sorunlar vs. uğraşmak istemiyorum. Tablette ise Roblox Studio (bkz: Roblox Studio) adlı platformda devamlı olarak oyun yaptığım için ve tablette bu program olmadığı ayrıca bazı oyunlarında olmadığı için bayağı kararsız kaldım. Sizin önerileriniz nedir? (önemli not: Bütçem 10500 TL)

İllaki üzgün atıcaklardır. Fakat dostum masaüstü alma imkanın varsa yani masaüstüde kullanırım diyorsan kesinlikle masaüstü al.

Geri
Yukarı