Laptop Wi-Fi ağını görmüyor

508516

Centipat
Arkadaşlar önceden de Wi-Fi bağlıyken arada kopup tüm ağlar kayboluyordu ve eklediğim 1. fotoğraftaki hale geliyordu. Ondan sonra ağı sıfırladım ve artık sorun gider dediğimde Wi-Fi ağ bağdaştırıcısı çıkmamaya başladı. Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda da Wi-Fi sürücüsünü görmüyor. Bilgisayar internete bağlı olmadığından da sürücü indiremiyorum. İlk başta bu kopukluk yaşanırken acaba laptopun içindeki Wi-Fi kablosu falan mı arızalandı diye düşündüm ama şu an başka bir problem ortaya çıktı.

Dosya Ekleri

• IMG_20221022_132048.jpg
    IMG_20221022_132048.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20221022_132437.jpg
    IMG_20221022_132437.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 38
Başka bilgisayardan veya telefonundan Wi-Fi driver indirip var olan driveri silip indirdiğini kurar mısın?

@İerdem1 Android telefon kullanıyorsan bağla kablonu bilgisayara içerisinden al.
Belirtmeyi unuttum. Asus Tuf Gaming Fx506LH modelini kullanıyorum. Mediatek WLAN Driver'ı indirip telefonumdan bilgisayara attım. Kurulumunu tamamladım ama yeniden başlattığımda aygıt yöneticisinde sürücüyü görmedi. Kullanılabilir cihazları ara dedim yine görmedi. Doğru sürücüyü mü indirmedim acaba?

Tamamdır 2. kez kurulum yaptığımda başardım. Şu an Wi-Fi ağlarını görüyor fakat arada bir ağ kesilmesinin sebebi içindeki wi-fi kablosunun arızalanmış olması olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı