Laptop Wi-Fi ağlarını görmüyor

MRTHSS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim bir sorunum var. Ben bir laptop kullanıcısıyım. Laptop'um bugüne kadar tüm Wi-Fi'leri görüyordu ama bugün Wi-Fi'leri görmemeye başladı.

Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında 2 tane driver var ve 2'si de güncel ama ikisinde de ünlem var. Driverların özelliklerinde "windows halen bu cihaz için sınıf yapılandırmasını ayarlıyor. (Kod 56)" yazıyor. Bugün Full bunu çözmek için uğraştım ama hala çözemedim. Bunun başka bir çözüm yolu varsa bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba benim bir sorunum var. Ben bir laptop kullanıcısıyım. Laptop'um bugüne kadar tüm Wi-Fi'leri görüyordu ama bugün Wi-Fi'leri görmemeye başladı.

Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında 2 tane driver var ve 2'si de güncel ama ikisinde de ünlem var. Driverların özelliklerinde "windows halen bu cihaz için sınıf yapılandırmasını ayarlıyor. (Kod 56)" yazıyor. Bugün Full bunu çözmek için uğraştım ama hala çözemedim. Bunun başka bir çözüm yolu varsa bana yardımcı olur musunuz?

Kanka format at ya da internet driverını yeniden yükle ya da sistem bir yerden hasar aldıysa ondanda olabilir.

Dediklerinizin hepsini deneyeceğim inşallah çözerim
Maalesef gene aynı sorunu yaşıyorum

Son düzenleme:
Wi-Fi bozulmuş olabilir garanti varsa yolla teknik servise yoksa tanıdık bilgisayarcıya baktır.
Kendim format atsam düzelir mi ?
Sorunu format atarak çözdüm . Pc şuan tüm wifi'leri görüyor . Eğer sizde aynı sorunu yaşarsanız ve çözemezseniz maalesef tek çare format atın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı