Laptop Wi-Fi bağlantısını kendi kendine kesiyor

elyz

Kilopat
Daha fazla  
Sorun şu dostlar 3 ya da 4 günlük yeni bir laptopum var. Wi-Fi'ye bağlanıyorum bir süre sonra kendi kendine internet yok uyarısı verip kendisini bağlantıdan kesiyor. Bu sadece evimdeki kablosuz ağda yaşanıyor ve evdeki diğer laptop ve cihazlarda herhangi bir böyle olay yaşanmıyor. Sıkıntının laptoptan kaynaklandığını düşünüyorum. Daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaşadım, internet sürücüleriyle ilgili bir hata olduğundan dolayı olmuş. Başka ağlara da bağlanamıyordum. Sürücüleri tamir edildi ve şimdi herhangi bir sıkıntı yok. Wi-Fi simgesinde çarpı ya da ünlem işareti görünüyor mu?

marka msi gl65 9sc
Acer marka ise yardımcı olabilirim.
Ben yaşadım, internet sürücüleriyle ilgili bir hata olduğundan dolayı olmuş. Başka ağlara da bağlanamıyordum. Sürücüleri tamir edildi ve şimdi herhangi bir sıkıntı yok. Wi-Fi simgesinde çarpı ya da ünlem işareti görünüyor mu?
hayır hocam hiçbir işarete rastlamadım
Hangi marka kardeşim ?
msi gl65 9sc

Kablosuz Ağ Bağlantısını Ve Ya Performans Sorununu Düzeltin
Hocam şu sayfada yazanları dener misiniz?Bende de kopma sorunları vardı.Gelismis güç seçeneklerinden kablosuz bağdaştırıcı ayarlarından güç tasarruf modunu düşük güç tasarrufu yaptım herhangi bir sorun yok.
sitede yazan kablosuz ağ adaptörü kısmını bulamadım fakat hepsini güç kazancı için kapat tikini kaldırdım.Ama bu sorunun aynı zamanda farklı wifilere bağladığımda da nüksetmesi gerekmez miydi ? Benim aklımı çelen nokta orası

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı