Laptop Wi-Fi çalışmıyor

exequel10

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, kullandığım bilgisayar Monster laptop bilgisayarda 8 saat önce Wi-Fi bağlanabiliyordum ama bir şey oldu uçak modu Wi-Fi ve güç tasarrufu devre dışı bırakıldı driver indirdim yineolmadı resimde gördüğünüz gibi yardımlarını bekliyorum bir türlü sıkıntıyı çözemedim.

Dosya Ekleri

• tsad.png
    tsad.png
    78,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz şeyler için genelde bir düğme gibi bir şey olabiliyor laptop üzerinde. Olmasa bile FN yardımıyla yine aynı işlevi gören bir tuş olması lazım. Monster hiç kullanmadığımdan bilmiyorum ama Lenovo laptoplarda mesela kameranın orada var onu kaparsan Wi-Fi bağlantı görmüyor o tarz bir şey olmalı.

Bu tarz şeyler için genelde bir düğme gibi bir şey olabiliyor laptop üzerinde. Olmasa bile FN yardımıyla yine aynı işlevi gören bir tuş olması lazım. Monster hiç kullanmadığımdan bilmiyorum ama Lenovo laptoplarda mesela kameranın orada var onu kaparsan Wi-Fi bağlantı görmüyor o tarz bir şey olmalı.

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim ama şimdi FN'ye basıp tüm tuşlara basmama rağmen bir şey olmadı.

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim ama şimdi FN'ye basıp tüm tuşlara basmama rağmen bir şey olmadı.
Ne demek, bende de FN ile deneyince olmamıştı ama laptopun üstündeki düğmeyi hareket ettirince düzelmişti. Araştırabilirsin bunu kendi sitesinde yazıyordur büyük ihtimalle nerede olduğu. Veya monster kullanan bir arkadaş yardımcı olabilir. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı