Laptop Wi-Fi Mbps hızı çok düşük

Buraya göz atmış mıydınız? Cihazlarınızdan birinde söz konusu teknoloji bulunurken diğerinde bulunmama gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Ben kanıt olarak bunları göstermek isterim:
Eki Görüntüle 845405
Eki Görüntüle 845406
1. test bağlı bulunduğum ağın 2.4G hattında yapıldı.
2. test ise 5G hattında yapıldı.

2 test de üst üste yapıldı, aynı sunucu ve aynı servis kullanıldı. Tek fark bağlı bulunulan hat.
bilgisayarda Wireless 802.11 AC bulunuyor telefonum da iphone 7. inan o kadar çok bilgim yok fakat 1 hafta önce bu anlattığım sıkıntı yoktu. hiçbir fikrim yok o yüzden. virüs de bulmuyor programlar

bilgisayarda Wireless 802.11 AC bulunuyor telefonum da iphone 7. inan o kadar çok bilgim yok fakat 1 hafta önce bu anlattığım sıkıntı yoktu. hiçbir fikrim yok o yüzden. virüs de bulmuyor programlar
İnanın o kadar fazla ihtimal var ki... Öncelikle eğer mümkünse farklı bir laptopla deneyerek sorunun sizin laptop ile ilgili olup olmadığını görebilirsiniz. O da işe yaramaz ise sorunu modem değişikliğiyle çözenler var. Fakat iyice araştırın derim...

İnanın o kadar fazla ihtimal var ki... Öncelikle eğer mümkünse farklı bir laptopla deneyerek sorunun sizin laptop ile ilgili olup olmadığını görebilirsiniz. O da işe yaramaz ise sorunu modem değişikliğiyle çözenler var. Fakat iyice araştırın derim...
başka bir bilgisayar bulursam denicem de o bilgisayarda normal çıkarsa acaba benim bilgisayarın wifi alıcısı mı bozuldu? hiç format atmak istemiyorum çünkü geçenlerde atmıştım

Ben de format attırdım artık çok düşük Wi-Fi görüyorum. Acaba adam donanımsal parçalarını çalmış olabilir mi?

Geri
Yukarı