Laptop Wi-Fi'a bağlanmıyor

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Birkaç gündür oyuna girdiğimde kendi kendine bilgisayar internetten kopuyor, tekrar bağalama çalışırken ise hiçbir ağ gözükmüyor. Windows sorun giderici ile baktığımda ise böyle dediyor ve tamir edebilirim diyor, tamir ettikten sonra internete bağlanıyor fakat oyuna girdiğimde tekrar aynı sorun oluyor.

20210618_211400.jpg

Bunun sebebi nedir, nasıl çözülür?

Bugün oyuna girdiğimde kendi kendine bilgisayar internetten koptu, tekrar bağalama çalışırken ise hiçbir ağ gözükmedi. Windows sorun giderici ile baktığımda ise böyle dedi;

Eki Görüntüle 1073931

Bunun sebebi nedir, nasıl çözülür?

Wi-Fi driverı güncel mi? Ve çalıştığından emin olun.

• Windows ve BIOS güncellemelerini kontrol edin ve mevcut ise hepsini yapın.
  • Wi-Fi sürücünüzü yeniden indirip ve kaldırıp, tekrar kurulum yaparak gözlemleyin.
Sürücülerinizi bilgisayarınızın sitesinde model olarak aratırsanız bulabilirsiniz.

• Windows ve BIOS güncellemelerini kontrol edin ve mevcut ise hepsini yapın.
  • Wi-Fi sürücünüzü yeniden indirip ve kaldırıp, tekrar kurulum yaparak gözlemleyin.
Sürücülerinizi bilgisayarınızın sitesinde model olarak aratırsanız bulabilirsiniz.
Hocam Windows Update'te hiç güncelleme yok, sadece 21H1 güncellemesi var. İnternete giremediğim içinde sürücülere ulaşamıyorum.
Ayrıca hayatımda hiç sürücü kurmadım, nasıl kurulacağına dair herhangi bir rehber var mı?

Hocam Windows Update'te hiç güncelleme yok, sadece 21H1 güncellemesi var. İnternete giremediğim içinde sürücülere ulaşamıyorum.
Ayrıca hayatımda hiç sürücü kurmadım, nasıl kurulacağına dair herhangi bir rehber var mı?

Aygıt yöneticisine girin Intel Wi-Fi 8 falan yazar tıklayın ve en son işlemlere bakın hata kodu ve neden çalıştırmadığınıda çıkar orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı