Laptop Wi-Fi'ye bağlanınca internet yavaşlıyor

liber

Hectopat
Daha fazla  
Ofiste 24 Mbps sınırsız, adil kullanım limiti de olmayan Süperonline fiber internet kullanıyoruz. 4 laptop var, 4'ü de kablosuz bağlanıyor. Benim laptop açık değilken diğer 3 laptop sorunsuz internet alabiliyor ama ben internete bağlandığımda internette dalgalanmalar, kopmalar, hız düşmesi yaşanıyor. Bu sadece ofiste değil gittiğim farklı yerlerde de olabiliyor. Bir nevi jammer gibi bağlandığım Wi-Fi hattını sabote ediyorum. Bazı günlerse sorunsuz hep birlikte kullanabiliyoruz, ama genelde bu şekilde soruna neden olabiliyor. Bununla ilgili yardımlarınızı bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu yaşadığınızda Görev Yöneticisi'ni açın ve İşlemler kısmından ağı kullanan yazılımları kontrol edin.

Bilgisayarınız işletim sistemini veya kurulu programlardan birini güncellemeye çalışıyor olabilir. Güncelleme indirirken interneti zayıflatabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı