Laptopa ekran kartı nasıl takılır?

PSU olarak önerebileceğiniz ucuz bir şey var mı?

PSU tarafını bilmiyorum, ayrı konu açmanız daha sağlıklı. Masaüstü sistemleri bilsemde model falan olarak hakimiyetim aşırı değil.

PSU tarafını bilmiyorum, ayrı konu açmanız daha sağlıklı. Masaüstü sistemleri bilsemde model falan olarak hakimiyetim aşırı değil.

Sağ olun hocam iyi geceler.

Hocam çok rahatsız ettim ama o karta PCI-e slotuna ne kadar güç gitmesi lazım bir bilginiz var mı? 12v diye duymuştum, doğru mu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok rahatsız ettim ama o karta PCI-e slotuna ne kadar güç gitmesi lazım bir bilginiz var mı? 12v diye duymuştum, doğru mu merak ediyorum.

Net bilgim yok tam olarak.

Hocam ben eve şimdi geldim, laptopa bakma fırsatım oldu da bu slota uygun bir riser linki atar mısınız rica etsem?
@Astiva

Dosya Ekleri

• F108AC32-97C7-4EB4-8CFC-955F634D1314.jpeg
    F108AC32-97C7-4EB4-8CFC-955F634D1314.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 7
  • 67B09B3F-945C-4153-8D95-869A73704722.jpeg
    67B09B3F-945C-4153-8D95-869A73704722.jpeg
    105,5 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleyen: Moderatör:
Konunun 2. mesajında görsel atmıştınız, o uygun slot olarak. Ondan alabilirsiniz. Satan satıcıları bilmediğim için direkt link verip mesuliyeti üstüme almak istemem.

Konunun 2. mesajında görsel atmıştınız, o uygun slot olarak. Ondan alabilirsiniz. Satan satıcıları bilmediğim için direkt link verip mesuliyeti üstüme almak istemem.

Vallahi hocam örnek olsun diye attım da Türkiye'de herkes farklı bir giriş ile satıyor. PCI-e slotuna girecek ucu farklı satılıyor. Belki biliyorsunuzdur diye sordum.

Vallahi hocam örnek olsun diye attım da Türkiye'de herkes farklı bir giriş ile satıyor. PCI-e slotuna girecek ucu farklı satılıyor. Belki biliyorsunuzdur diye sordum.

Burada biraz kumar dönüyor. Satış görseli ile gelen ürün farklı olabilir. Fotoğraflı yorumlar önemli. Ondan dolayı net ürün atamıyorum. Bir denersiniz görseli benzer olanı, uygun olmaz ise iade edersiniz.

Geri
Yukarı