Laptopa ekran kartı takmak

Bütçe
500 - 700
Şimdi bende ekran kartı işlemcinin içinde değil mi yanlış mı biliyorum çünkü benim bir tane daha laptopum var baya eski 2012 model o laptopta İntel Hd Graphics var bide başka bi ekran kartı daha var.
Sizin anakartınız da ekran kartı soketi bulunmuyordur kanaatimce sadece.
Yazım kurallarına da dikkat ediniz lütfen.

şimdi bende ekran kartı işlemcinin içinde değilmi yanlışmı biliyorum çünkü benim bir tane daha laptopum var baya eski 2012 model o laptopta intel hd graphics var bide başka bi ekran kartı daha var
Bahsettiğin laptopun modeli ne? 2012 model MXM ekran kartlı düşük sınıf modeller mevcut.

Tamam. Özür dilerim peki anakartımda ekran kartı soketi oldup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Anakartınızı internette derin bir araştırma ile sahip soket var olup olmadığı anlaşılabilir ancak bulunuyorsa bile şiddetle tavsiye etmem yaratacağı sorun önceki halinden fazla olacaktır.

bu gönderdiğim resimlerin hiçbirinde lehimli olup olduğu yazıyormu acaba
GPU-Z'den bakınca lehimli ekran kartı da PCI-e gözükür. Anakarta bakarak anlarsınız ancak.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    22,1 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    21,9 KB · Görüntüleme: 19
Hocam dediğiniz işlem çok zor ve maliyetli ayrıca hatta %95 yapılamaz bile eGPU ise pek stabil değil en kolay çözüm yolunuz maalesef başka bir bilgisayar a geçmek.

Hocam dediğiniz işlem çok zor ve maliyetli ayrıca hatta %95 yapılamaz bile eGPU ise pek stabil değil en kolay çözüm yolunuz maalesef başka bir bilgisayar a geçmek.
egpu yapmıcam soket varsa laptopumda ekran kartı alıp o sokete takıcağım ama anlamıyom çok size sorayım dedim lehimlimi soket varmı diye ekran kartını takmayı biliyorum ama

Geri
Yukarı