Çözüldü Laptopa güç geliyor fakat açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Paix7

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Gaming bir laptop var. Dün akşam bilgisayarda oyun oynadım ve normal şekilde kapattım bugün tekrar bilgisayarı açmaya çalıştım fakat ekran gelmedi. Fanlar çalışıyor LED'ler yanıyor fakat ekran hiçbir şekilde gelmiyor. Şu anda evimde olmadığım için harici bir monitör deneyemedim fakat Windows'un da açılmadığını düşünüyorum(eminim bile diyebilirim). Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekrana görüntü gelmiyorsa TV veya monitöre takın. Görüntü gelmiyorsa sıkıntı ekrandadir.

Arkadaşlar elimde Gaming bir laptop var. Dün akşam bilgisayarda oyun oynadım ve normal şekilde kapattım bugün tekrar bilgisayarı açmaya çalıştım fakat ekran gelmedi. Fanlar çalışıyor LED'ler yanıyor fakat ekran hiçbir şekilde gelmiyor. Şu anda evimde olmadığım için harici bir monitör deneyemedim fakat Windows'un da açılmadığını düşünüyorum(eminim bile diyebilirim). Yardımcı olursanız sevinirim.

Windows açılmadığı sürece hata kodu göndermediği zaman yoktur. Sıkıntı ekrandadır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı