Laptopa harici monitör bağlayınca oyunda sadece 60 Hz seçeneği görünüyor

Doğu K

Zeptopat
Daha fazla  
Laptopa harici monitör bağlayınca oyunda Hz'i gözükmüyor;
Merhaba bende Lenovo IdeaPad3 1650'li laptop var. Yakın zamanda harici ASUS bir monitör aldım fakat birbirlerine bağlayıp da oyun girdikten sonra CS2'de 16:9da 120Hz seçeneği olmadığını sadece 59Hz yazdığını fark ettim. Ancak 4:3 veya 16:10'da 120 Hz var. Sebebini veya çözümünü bilen var mıdır? Bu arada monitör 165Hz ama galiba ekran kartı Max. 120 destekliyor onu da bilen varsa.

Nvidia denetim masasından ve ya display kısmından denedin mi. Bende şuan eski bir Laptop ile hdmi kablosuyla 120 hz alabiliyorum maksimum.
diğer oyunlarda öyle bi seçenek olmadığı için ayarlayamadığımdan emin değilim ama sanki sadece csde de öyle bir sıkıntı var ama120 hz gibi akıcı geliyor çok da emin olmamakla beraber

Laptopa harici monitör bağlayınca oyunda Hz'i gözükmüyor;
Merhaba bende Lenovo IdeaPad3 1650'li laptop var. Yakın zamanda harici ASUS bir monitör aldım fakat birbirlerine bağlayıp da oyun girdikten sonra CS2'de 16:9da 120Hz seçeneği olmadığını sadece 59Hz yazdığını fark ettim. Ancak 4:3 veya 16:10'da 120 Hz var. Sebebini veya çözümünü bilen var mıdır? Bu arada monitör 165Hz ama galiba ekran kartı Max. 120 destekliyor onu da bilen varsa.

Kanka monitör hangi girişi destekliyor eğer DisplayPort ile destekliyor ve sende HDMI ile bağladıysan yükselmeyebilir bende de oluyor ekran kartım 3050 olmasına rağmen

Kanka monitör hangi girişi destekliyor eğer DisplayPort ile destekliyor ve sende HDMI ile bağladıysan yükselmeyebilir bende de oluyor ekran kartım 3050 olmasına rağmen
valla içinden displayport çıktı ama hdmi girişi de var doğal olarak, ben de hdmi ile bağladım ama 16:9 dışında olmaması saçma geldi bana

Kanka o zaman bendeki gibi HDMI ile olmuyor DisplayPort olması lazım dönüştürücü işe yarayabilir belki kesin değil
ilk olarak eyvallah; 2. olarak da bu arada cidden sorun cs 2de de olabilir çünkü önce 4:3de 120 sonra 16:10da 120 yapıp 16:9a tıklayınca 120 hz seçeneği oluyo tıklayıp kayıt da edebiliyon ama ayarları sonra açınca gene 59 oluyo

Yeni konular

Geri
Yukarı