Laptopa içecek döküldü

Mematitechno

Decapat
Merhaba bilgisayarıma gazlı içecek döküldü bilgisayarın kendi klavyesindeki hiçbir tuş çalışmıyor. Touchpad'inde sadece sağ tıkı çalışıyor ve bilgisayar arama kısmına bastığımda - tuşu takılı kalıyor. Bilgisayar ara ara sapıtıyor. 5 dk fön makinesiyle kurutup 1 gün boyunca bilgisayarı ters çevirip beklettim ve bir düzelme olmadı. İçine oldukça az içecek döküldü tam - tuşunun olduğu kısma. Bunun çözümü ve tamir maliyeti nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar garantisi yok bu sorun düzel ezmi malesef başka klavye mouse ilede kullanamıyorum çünkü bilgisayar sapıttı kendi kendine - tuşuna basıyo içecek döküldükten bi 15 dk sonra başladı sorunlar tamir etmenin bi yolu yokmu?

Arkadaşlar garantisi yok bu sorun düzel ezmi maalesef başka klavye mouse ile de kullanamıyorum çünkü bilgisayar sapıttı kendi kendine - tuşuna basıyor içecek döküldükten bir 15 dk sonra başladı sorunlar tamir etmenin bir yolu yok mu?

Klavye değişimi olabilir bir bilgisayar servisine götür. Ama sürekli bu sorun tekrarlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı