Laptopa monitör bağlama

Bilgisayarının bu olduğunu kabul ederek (linke girip teknik özelliklere bakarsak HDMI 1.4a girişin var diyor) eğer en aşağı HDMI 1.4a girişe sahip olan monitör bulursan ( ki Full HD olması gerekir). 2K ve üzeri bu girişle 144 Hz alamazsın.
Acer NITRO VG240Ybmiix 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör

bu modeli aldım ama hdmi versiyonunu bulamadım inşallah doğru ürün almışımdır yanlışsa gelmeden iptal edeyim

Acer NITRO VG240Ybmiix 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör

bu modeli aldım ama hdmi versiyonunu bulamadım inşallah doğru ürün almışımdır yanlışsa gelmeden iptal edeyim
144 Hz almak istemiştin neden 75 Hz monitör aldın? Ayrıca maksimum bütçen nedir daha iyi monitör önerileri yapıldı çünkü.

TN panel 144Hz monitör var Buradan ulaşabilirsin.. (Tamamen öneri amaçlı yazdım yine de sen bilirsin)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı