Çözüldü Laptopa PS2 nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SunsetPolo

Centipat
Daha fazla  
Aklıma bir soru takıldı. İnternette varsa da ben bulamadım. Laptopuma PS bağlamak istiyorum. HDMI girişli konsulcu arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim:
  • AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile GFX 2.10 GHz.
  • 8, 00 GB RAM.
  • 250 GB SSD.
  • Radeon 540X series.

(Elimdeki PS2 Pro değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aklıma bir soru takıldı. İnternette varsa da ben bulamadım. Laptopuma PS bağlamak istiyorum. HDMI girişli konsulcu arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim:
  • 8, 00 GB RAM.
  • 250 GB SSD.
  • Radeon 540X series.

Anladığım kadarı ile PS2'yi laptopa bağlayıp görüntü almak istiyorsunuz fakat böyle bir şey mümkün değil. Laptoplardaki HDMI sadece çıkıştır görüntü verir, almaz.

Sistemim:
  • 8, 00 GB RAM.
  • 250 GB SSD.
  • Radeon 540X series.

Anladığım kadarı ile PS2'yi laptopa bağlayıp görüntü almak istiyorsunuz fakat böyle bir şey mümkün değil. Laptoplardaki HDMI sadece çıkıştır görüntü verir, almaz.

Çözüm
Böyle bir şey yapamazsın da PS2 Pro nedir yahu!
Bir PS2 kurdu olarak söylüyorum TV hariç bu cihazdan görüntü almak istiyorsan monitör kullanabilirsin. Başka da modüler kitler harici seçenek kalmıyor.

Geri
Yukarı