Laptop'a RTX 3080 Takmak

Tayip

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. İşin uzmanlarını masaya davet ediyorum. Thubderbolt 3.0 RTX 2060 ve 10. Nesil işlemcili laptop alıp E-GPU ile RTX 3080 taksam nasıl bir performans elde ederim? 4k 60 FPS performansa E-GPU ile ulaşabilir miyim?
Ve E-gpu önerisinde bulunabilecek biri var mı?
@Ali Güngör @Recep Baltaş

Neden böyle bir şey yapmak istiyorsunuz? Laptop'a yapacağınız masraf ile ekran kartı hariç diğer bütün parçaları daha üst segment alabilirsiniz zaten. Yanına da 3080 çeker hiç derdiniz olmadan kullanırsınız.

Neden böyle bir şey yapmak istiyorsunuz? Laptop'a yapacağınız masraf ile ekran kartı hariç diğer bütün parçaları daha üst segment alabilirsiniz zaten. Yanına da 3080 çeker hiç derdiniz olmadan kullanırsınız.
Evet ama taşınabilirlik benim için önemli üniversite de okuyorum ve bir kaç yıl içinde yurt dışına da çıkabilirim. Bunun için hem taşınabilir güçlü bir laptop hem de ikamet ettiğim yerde beni bekleyen bir rtx 3080 çok uygun göründü bana. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İkinci el al...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam peki o ekran kartını nasıl besleyeceksin en az 800 Watt'lık PSU lazım olacak.
Egpu buldum ama gene de önerilere açığım dahili 750w güç verebilen bir Egpu ya bir YouTuber arkadaş RTX 3090 takmış

İşlemciniz darboğaz yapacaktır.
Sanmıyorum. Çok daha düşük seviye işlemciler ile testler olumlu görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı