Laptopa SSD ve RAM takviyesi

Kesatu

Hectopat
Laptopum: https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...asinabilir-bilgisayar-2cj23ea-pm-HB000007EZFF
Almayı düşündüğüm SSD: Kingston 250GB A2000 M.2 SSD (SA2000M8-250G)
Almayı düşündüğüm RAM: Patriot Pvs48g300c8s 8gb (8gbx1) 3000mhz Ddr4 Sıngle Vıper Steels Black Gaming Notebook Ram

Son zamanlarda bilgisayarım ile yaşadığım sorunlardan ötürü böyle bir takviye yapmayı düşündüm ama yine de sizlere de danışmak istedim, fikirlerinizi belirtirseniz beni çok mutlu edersiniz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınızdaki CL değerleri ile uyuşuyorsa almanızda sıkıntı yok ama bilgisayarınız tahminimce 3000 mhz desteklemiyor 2666 alıp daha ucuza getirin.

Cihazınızdaki CL değerleri ile uyuşuyorsa almanızda sıkıntı yok ama bilgisayarınız tahminimce 3000 MHz desteklemiyor 2666 alıp daha ucuza getirin.

En uygun fiyatlısı buydu değişik bir şekilde. Bilgisayarımdaki CL17 ama alacağımız CL19 birkaç kişi ile görüştüm ve 3000MHz'in diğer RAM için düşerken CLninde düşeceğini söyledi yani bir bakıma aynı şey olacakmış, o yüzden bu RAM'i tercih etmiştim.

En uygun fiyatlısı buydu değişik bir şekilde. Bilgisayarımdaki CL17 ama alacağımız CL19 birkaç kişi ile görüştüm ve 3000MHz'in diğer RAM için düşerken CLninde düşeceğini söyledi yani bir bakıma aynı şey olacakmış, o yüzden bu RAM'i tercih etmiştim.
Ben hiç öyle bir olay duymadım bence riska atmayın CL17 alın.

Teşekkürler ama ne yazık ki bütçeyi aşıyor ben biraz daha araştıracağım. Başka bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Geri
Yukarı