Laptopın Fanından Gelen Yenık Kokusu

fleizeN

Hectopat
Daha fazla  
Herkeze merhaba (abiler) bügün sabah laptopımla darkorbit oynarken fanından yanık kokusu geldi.
Diyeceksinizki yatakta kullandığın için gelmiştir hayır masada kullanıyorum hatta altında soğutucu var(500 rpm hızında). Neyse fanından çıkan havayı kokladığımda çok hafif yanık kokusu geliyor acaba bir sıkıntı çıkar mı ? (Garantisi bitti laptopın)

Bir şey fark ettim daha yeni laptopın harici soğutucusun fanının durduğunu fark ettim acaba şasemi yaptıda böyle oldu ama soğutucunun ledleri yanıyordu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de geliyordu.Bir baktım ki ekran kartım 100 derece abo fış aney...Ekran kartını iptal edip onboard ekran kartını kullanıyorum.Koku kesildi.Sende sıcaklık derecelerini buraya bildir.Ona göre yardımcı olalım.İyi forumlar.

Bilgisayarınızın marka/modelini ve sıcaklık değerlerini AIDA64 ile belirtin. Normalde sıcaklık sınıra geldiğinde kendini kapatması lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı