Laptoplar hakkında sohbet

@Dark Lord of the Sith @Radeon RX 5500M hocam, aşağıdaki Legion 5'te MUX olduğu için Türkiye'de bu fiyatta muadili yok diye biliyorum. Doğru mudur?
//
Be bu Acer Nitro 5 fiyatından dolayı tercih edilebilir mi? Bir sıkıntısı var mı?

Evet hocam yok galiba.
Nitro'lar sorunsuzdu değişen bir şey yoksa hala öyledir diye düşünüyorum:)

Tamamdır hocam. Legion bizim milli sayılabilecek laptopumuz olduğu için ilk onun konusunu oluşturayım 😀

Bu Nitro 5'in paneli nasıl? ROG'dan iyi midir?

Değerleri yazmamışlar hocam bilemiyorum.
hocam arkadaşıma 11 bine 17 inç laptop bakıyoruz. En az 10750H/4600H işlemci ve 5500M ekran kartı lazım. İndirimde Bravo 17 kovalayacak ama sen ne dersin, yurt dışı vs bakabilir misin sana zahmet?

Değerleri yazmamışlar hocam bilemiyorum.
Tamamdır hocam.
Hocam, arkadaşıma 11 bine 17 inç laptop bakıyoruz. En az 10750H/4600H işlemci ve 5500M ekran kartı lazım. İndirimde Bravo 17 kovalayacak ama sen ne dersin, yurt dışı vs bakabilir misin sana zahmet?
Olur hocam, bakınıyorum. Sıkıntı yok :) 👍

Ayrıca bu pek de farklı konu sayılmaz bence. Laptop konusu sonuçta, o fiyatta ve istenilen özelliklerde laptop arıyoruz. Bir de hocam, 5500M zorunlu mu? 1650Ti veya 1660Ti bulunur belki.

Şu an bildirim geldi, MSI RTX 2060 laptop 12.5K diye 😀

Tamamdır hocam.

Olur hocam, bakınıyorum. Sıkıntı yok :) 👍

Ayrıca bu pek de farklı konu sayılmaz bence. Laptop konusu sonuçta, o fiyatta ve istenilen özelliklerde laptop arıyoruz. Bir de hocam, 5500M zorunlu mu? 1650 Ti veya 1660 Ti bulunur belki.

Şu an bildirim geldi, MSI RTX 2060 laptop 12.5K diye 😀

En az 5500M lazım, 1660 Ti veya 2060 olursa mükemmel olur, ancak bütçeyi olabildiğince düşük tutmamız lazım. 17 inçmi hocam? Ama aşmamız zor gibi:(
Ekleme: Hocam yurt dışı seçeneği devre dışı, taksitle almak zorundaymış:(

En az 5500M lazım, 1660 Ti veya 2060 olursa mükemmel olur, ancak bütçeyi olabildiğince düşük tutmamız lazım. 17 inçmi hocam? Ama aşmamız zor gibi :(
Yok hocam, arkadaş yanlışlıkla "clickbait" yapmış diyebiliriz.
Ekleme: Hocam yurt dışı seçeneği devre dışı, taksitle almak zorundaymış:(
Hmm, anladım hocam. Umarım Bravo 17 denk getirebilir. Bu bütçede 17.3" TUF vardı sanki, Türkiye içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı