Laptoplardaki RTX4050 nasıldır?

Bu hocam.

Acer nitro 5 an515-58 140 watt rtx 4050 kullanıyorum. Çok memnunum. Her oyunu en yüksekte açıyorum problem veya aşırı ısınma yok.

Acer nitro 5 an515-58 140 watt rtx 4050 kullanıyorum. Çok memnunum. Her oyunu en yüksekte açıyorum problem veya aşırı ısınma yok.
Fiyatıda uygun. Tavsiye eder misiniz hocam?

Hocam bunu mu kullanıyorsunuz?
Acer Nitro 5 AN515-58-503P Intel Core I5 12500H 8 GB 512 GB SSD Rtx 4050 - 6 GB Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar NH.QLZEY.001

Fiyatıda uygun. Tavsiye eder misiniz hocam?

Hocam bunu mu kullanıyorsunuz?
Acer Nitro 5 AN515-58-503P Intel Core I5 12500H 8 GB 512 GB SSD Rtx 4050 - 6 GB Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar NH.QLZEY.001
Model aynı ama teknosa da bunun 1 tb olan versiyonu vardı onu almıştım. Ssdler arasında hız farkı var mı bilmiyorum ama ben çok memnunum. Ben almadan önce gidip yerinde hp victus olanlar ile kıyas yaptım ve bunu daha sağlam, serin, kaliteli malzeme gördüğüm için aldım. Ses kalitesi standart seviyede daha önce Pavilion b&o kullandım onu arıyorum sadece.

Ben memnun kaldım öneriyorum ama bence sende mağazada bir gör istersen kararını öyle ver.

Model aynı ama Teknosa da bunun 1 TB olan versiyonu vardı onu almıştım. SSD'ler arasında hız farkı var mı bilmiyorum ama ben çok memnunum. Ben almadan önce gidip yerinde HP Victus olanlar ile kıyas yaptım ve bunu daha sağlam, serin, kaliteli malzeme gördüğüm için aldım. Ses kalitesi standart seviyede daha önce Pavilion b&o kullandım onu arıyorum sadece.

Ben memnun kaldım öneriyorum ama bence sende mağazada bir gör istersen kararını öyle ver.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim hayırlı geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı