Laptopta 1650 Ti ve 3050 arasında fark var mı?

Acer benim dediğim. Nitro daha gaming odaklı, aspire iş-oyun olarak tanımlanmış. O yüzden 5700U var içinde. Bataryası ciddi fark ediyor ve serin çalışıyor işlemci. Victus'a da baktım, 60hz ekran var. Hiç bulaşma derim.
Nitro’dan kastım oyunlarda soğutma olarak çok fark var mı, malzeme kalitesi benzer mi?

Nitro’dan kastım oyunlarda soğutma olarak çok fark var mı, malzeme kalitesi benzer mi?
Nitro'nun bir tık daha iyi olabilir, emin değilim. Malzeme kalitesi ikisininde plastik ama okuduğum/araştırdığım bilgilere göre herkes memnun. Karşılaştırma videoları illaki vardır bakmak gerek.

3050 ve 1650 Ti arasındaki performans mı daha önemli yoksa cihazın yapısı mı?(soğutma ve malzeme kalitesi)

Acer Nitro ve Aspire arasında soğutma ve malzeme kalitesi olarak hangisi daha iyi?

Lenovo servis olarak Acer'dan daha mı iyi?
Aynı şekilde soğutma ve malzeme yapısı olarak da hangisi daha iyi?
Performans açısından RTX 3050 hem çok daha fazla FPS RTX özelliği güzel görüntüler sunar performans açısından RTX çok iyi bir ekran kartı.

HP soğutmasına kötü demek eskide kalmışlıktandır. Aspire'den daha iyidir. Malzeme plastiktir.

Bir çok açıdan -özellik olarak-eksik, HP omen bu kadar pahalı olmaya değer mi?
Asus Tuf ve HP Omen arasından hangisi daha iyidir?
@manqueller bu da u serisi bu nasıl?

Bu omen değil pavilion. Pavilion oyun bilgisayarları içerisinde en sessiz çalışanıdır(Fan hızı değiştirilemez.) ve işlemciyi 90 derecede tutar. Tuf daha iyidir ama rog tavsiye ederim.

Hocam attığınız güzel fena sayılmaz.

Bu yanlış yazılmış, işlemci U değil H ibareli. Yani 5600H işlemcisi var ve paneli 60hz, alınmaz. 9k'lara düşüyor panel ve fan hızı ayarlanamadığı için almamıştım.

Bu yanlış yazılmış, işlemci U değil H ibareli. Yani 5600H işlemcisi var ve paneli 60hz, alınmaz. 9k'lara düşüyor panel ve fan hızı ayarlanamadığı için almamıştım.
Neden?
Pavilion serisi H işlemci mi oluyor, özellikle?
Fan hızı neye göre ayarlanıyor u serisi işlemcilere mi özel?
Bu omen değil pavilion. Pavilion oyun bilgisayarları içerisinde en sessiz çalışanıdır(Fan hızı değiştirilemez.) ve işlemciyi 90 derecede tutar. Tuf daha iyidir ama rog tavsiye ederim.
Pardon hocam, omenler daha üst seviyeymiş karıştırmışım.
Roglar çok pahalı hocam.
Rog ve Tuf arasındaki fark ne kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı