Çözüldü Laptopta bazı tuşlar ilk açılışta basmıyor

• Konuyu başlatan Vady
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 93
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vady

Picopat
Daha fazla  
Sorun şu ki, bigisayarımı ilk açtığımda A, Z, Q, Caps Lock, CTRL, alt ve Tab tuşları basmıyor. Biraz beklediğimde ve arada sertçe bastırdığımda çalışmaya başlıyorlar fakat arada yine gidip geliyorlar ve aynı şekilde çözüyorum. (Uzun süre basılmadığında da oluyor bazen.) Bu durum neden oluyor? Donanımsal bir şey mi yoksa kötü amaçlı yazılım olabilir mi? Sorunun sebebi nedir ve bunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Ne tür bir donanım tam olarak? Nasıl düzeltebilirim? Açıklar mısınız? Laptop kullanıyorum ben. (Monster Tulpar T7 v20.5)

Hala güvencesi varsa güvencenizi kullanın. Ama güvencesi bitmiş ise bir servise (ekstra para tabii ki) götürün. Ama ilk başta bir antivirüs programıyla taratın bilgisayarı.
Ne tür bir donanım tam olarak? Nasıl düzeltebilirim? Açıklar mısınız? Laptop kullanıyorum ben. (Monster Tulpar T7 v20.5)

Hala güvencesi varsa güvencenizi kullanın. Ama güvencesi bitmiş ise bir servise (ekstra para tabii ki) götürün. Ama ilk başta bir antivirüs programıyla taratın bilgisayarı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı