Çözüldü Laptopta ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

casper hayranı

Picopat
PC açılıyor fan sesi falan geliyor ama ekran hiçbir şekilde geliyor laptopun garantisi yok içinde Windows 11 yüklü ve Windows sesleri geliyor yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranın Flex kabloları çıkmış olabilir, ya da ekran bozulmuştur. Windows sesi geldiğine göre onboard GPU'dan görüntü aldığını varsayıyorum, onda da herhangi bir sıkıntı yoktur büyük ihtimalle. HDMI ile televizyona görüntü aktarmayı denedin mi?

Hayır denemedim yarın DP kablo alıp deneyicem
Bir kere daha böyle olmuştu o zaman laptopu folyo ile sarıp 1 saat açık bırakmıştım olmuştu

Ekran bozulduysa yenisini taktırabiliyor musun? PC tamircisine falan.
Bir BIOS'a girmeyi dener misin acaba sorun Windows'dan mı kaynaklı buu hiç düşünmedik.
BIOS'a girerse görüntü gelirse Windows pert :) format atıcan öyle olursa.

Hocam ekran kapkara hiç ışık gelmiyor
Ekranın Flex kabloları çıkmış olabilir, ya da ekran bozulmuştur. Windows sesi geldiğine göre onboard GPU'dan görüntü aldığını varsayıyorum, onda da herhangi bir sıkıntı yoktur büyük ihtimalle. HDMI ile televizyona görüntü aktarmayı denedin mi?

Bir kere daha böyle olmuştu o zaman laptopu folyo ile sarıp 1 saat açık bırakmıştım olmuştu

Ekran bozulduysa yenisini taktırabiliyor musun? PC tamircisine falan.
Bir BIOS'a girmeyi dener misin acaba sorun Windows'dan mı kaynaklı buu hiç düşünmedik.
BIOS'a girerse görüntü gelirse Windows pert :) format atıcan öyle olursa.

Hayır denemedim yarın DP kablo alıp deneyicem.
Bir kere daha böyle olmuştu o zaman laptopu folyo ile sarıp 1 saat açık bırakmıştım olmuştu.

Hocam ekran kapkara hiç ışık gelmiyor.

Hayır denemedim yarın DP kablo alıp deneyicem.
Bir kere daha böyle olmuştu o zaman laptopu folyo ile sarıp 1 saat açık bırakmıştım olmuştu.

Hocam ekran kapkara hiç ışık gelmiyor.

Anladım. Benden bu kadar :) inşallah çözülür.

Televizyonda display port girişi mi var, yoksa başka monitörden mi deneyeceksin?

DP ve HDMI var ama evde DP kablosu yok.

HDMI ile niye denemiyorsun? DP çıkışı belki harici ekran kartının çıkışıdır, şu an Onboard'dan görüntü alabiliyor musun alamıyor musun ona bakmamız lazım. Çok büyük ihtimalle de Onboard'un HDMI'ya bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı