Laptopta G-Sync aktif edilebilir mi?

batuhandivrik

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim laptopumda DisplayPort olmadığı için Type-C to DisplayPort aldım (tam olarak bu üründen). Monitörümde ASUS VG27aqz ve G-Sync destekleyen bir monitör. Ancak Type-C kısmını laptopa bağladığım için ekran kartına bağlı olarak göstermiyor ve ekte attığım gibi NVIDIA ayarları gözüküyor. Hiçbir türlü G-Sync bölümü çıkmıyor. Ne yapmam gerekiyor acaba bu durumda?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    72,4 KB · Görüntüleme: 39

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    153,1 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar merhaba, benim laptopumda DisplayPort olmadığı için Type-C to DisplayPort aldım (tam olarak bu üründen). Monitörümde ASUS VG27aqz ve G-Sync destekleyen bir monitör. Ancak Type-C kısmını laptopa bağladığım için ekran kartına bağlı olarak göstermiyor ve ekte attığım gibi NVIDIA ayarları gözüküyor. Hiçbir türlü G-Sync bölümü çıkmıyor. Ne yapmam gerekiyor acaba bu durumda?

PhysiX menüsünde çıkışlarınız nasıl görünüyor? Ben Type-C to DP kullanıyorum sorun yaşamıyorum. Orada destek veriyor mu görmek gerekiyor.

İki türlüde DisplayPort olması lazım işte. Sanırım her Type-C portu ile olmuyormuş. Laptop modeliniz nedir? Acer ise bu Type-C'nin DisplayPort versiyonuna kadar bilgi olan bir liste varmış.

İkidir yanlış bilgi veriyorsun. Masa üstü sistemlerde dediğin doğru. Fakat laptoplarda en yüksek Gpbs'yi verebilen Type-C to DP ve G-Sync açabiliyorsun.

Type-C kablosu dışında HDMI ile bağlanınca şu şekilde oluyor.

Burada ki sorun Type-C GPU çıkışını görmüyor. Geçenlerde de böyle bir sorun vardı.

Geri
Yukarı