Çözüldü Laptopta görüntü portunun harici karta bağlı olduğu nasıl anlaşılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darkonline

Zeptopat
Daha fazla  
Dediğim gibi bunun için harici karttan bağlı porta bağlaman lazım, FPS'te değişiklik olmaz MUX açtığındaki FPS'i alırsın. NVIDIA Denetim Masası'ndan PhysX yapılandırması kısmını at.

Laptopumuzda portun harici karta bağlı olup olmadığını nasıl anlarız? Benim laptopta MUX switch yok, harici ekran alıp bağlıyacağım fakat giriş harici ekran kartına mı bağlı yoksa değil mi anlayamadım. HDMI ile televizyona bağladım fakat yine de GPU'dan harici ekran kartına geçiremiyorum, DisplayPort mu gerekir bilemedim. Bilgin var mı?

Alıntıladığınız mesajda anlattığım gibi NVIDIA Denetim Masası'ndan PhysX kısmını atmanız gerekiyor kontrol etmemiz için, monitör bağlı değilken o kısmı yollayın bakalım.

Alıntıladığınız mesajda anlattığım gibi NVIDIA Denetim Masası'ndan PhysX kısmını atmanız gerekiyor kontrol etmemiz için, monitör bağlı değilken o kısmı yollayın bakalım.

Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    90,4 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@darkonline Evet yaratabilirsiniz, kartın üzerindeki port DisplayPort'u temsil etmekte, oradan anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı