Laptop'ta Marka Seçimi

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Her araştırdığımda Asus ürünlerine bakıyorum. Kalitesine çok güveniyorum fakat araştırmam sınırlı kalıyor. Hala önceliğim Asus'tan yana fakat diğer markalarla pek aram iyi değil. Gönül rahatlığıyla Asus'a güvendiğin gibi güvenebilirsin dediğiniz Laptop markaları varsa sizden onları yazmanızı istiyorum. Böylece araştırma sınırını bir nebze genişletirim.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modele göre değişir ama Asus'un Türkiye'de yetkili servisi çok var. Arıza durumda yardımcı olurlar 2 sene Msi pek yetkili servisi yok. Ancak aldığın her ürün Msi'da rahat 3-4 sene arızalanmaz fabrika kusuru ve kulanıcı hatası olmaz ise. En iyisi bana göre Msi candır.

Lenovo'yu tercihlerimin arasına dahil etmede kararsız kalmıştım ama Technopat sistem tavsiyesinde bu markaya yer verdiklerini görüyorum. Demek ki önerilecek bir marka.

Bütçeniz ne kadar acaba? Öneri yapan tüm arkadaşlara katılıyorum bu arada.
Hop, konuyu yanlış açmışsınız, güncelleyelim hemen. Msi, Dell, Asus, Lenovo fazla güvenmesem de Toshiba derdim. :)

Lenovo iyi bir marka ise sorun yok. Herkesin yazdığını görüyorum. Bu arada Acer ne durumda?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı