Laptopta NVIDIA ekran kartı gözükmüyor

BenFatih

Centipat
Merhaba. Laptopumda eskiden NVIDIA Denetim Masası'na girebiliyor, ekran kartı modelimi görebiliyordum, GeForce Expirence'a girebiliyordum ama sonra nasıl olduysa birden bile ekran kartı komple silindi. Aslında ekran kartı var ama sistemde hiçbir şekilde gözükmüyor. NVIDIA Denetim Masası yok, GeForce Expirence'a ekran kartı gözükmediği için giremiyorum. Bunu formatla düzeltebilir miyim? Artık sadece ekran kartı bölümünde Intel HD Graphics family gözüküyor.

Ekran kartını güncellemeyi denedin mi?

Merhaba. Laptopumda eskiden NVIDIA Denetim Masası'na girebiliyor, ekran kartı modelimi görebiliyordum, GeForce Expirence'a girebiliyordum ama sonra nasıl olduysa birden bile ekran kartı komple silindi. Aslında ekran kartı var ama sistemde hiçbir şekilde gözükmüyor. NVIDIA Denetim Masası yok, GeForce Expirence'a ekran kartı gözükmediği için giremiyorum. Bunu formatla düzeltebilir miyim? Artık sadece ekran kartı bölümünde Intel HD Graphics family gözüküyor.
Hocam bilgisayarı kapatıp tekrar açın sorun devam ediyorsa :
1-Driverları DDU programı ile kaldırın tekrar kurun
2-Bilgisayarınızı bir virüs programı ile tarayın

Aygıt yöneticisnde ünlem işareti var ise güncellemeyi dene.
Eğer yine olmaz ise kart soğuk lehime düşmüştür ve reballing yapılması gerekir.

Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına bakar mısın?
yok hocam hiç bir şekilde hiç bir yerde ekran kartım gözükmüyor var ama gözükmüyor
Yeniden başlatmayı denedin mi? Bende de oluyor aynı sorun bazen.
onla hiç alakası yok bu sorun uzun zamandır var
Ekran kartını güncellemeyi denedin mi?
Ekran Kartı Yok Sıkıntı Orada Hiç Bir Şekilde Gözükmüyor

Geri
Yukarı