Laptopta Nvidia Ekran Kartı Gözükmüyor

AssasinSO

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC ekran kartını okumuyor mu bilmiyorum ama ekran kartıni görüntülemiyor. Nvidia denetim masası falan da yok. Ne yapmalıyım? Lütfen yazın teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda Nvidia Ekran Kartı Logosu Varmı ? Bilgisayar Üzerinden Aygıt Yöneticisi Görüntü Bağdaştırıcısı Üzerinden Bilgisayardaki Grafik Kartlarını Görebilirsiniz. Yeni Nesil Bir Cihaz İse Optimus Teknolojisi Kullanılıyor Olabilir. Normal Sistem Boştayken Veya Gezinirken İntel Grafik Kartını Kullanır. Yüksek Grafik Gerektiğinde Nvidia Grafik Kartını Devreye Sokar.

Aygıt yöneticisine bakar mısın ? Ekran kartın orada gözüküyor mu ? Gözüküyorsa aktif mi inaktif mi ?
Merhaba ben konu yazanım farklı hesapla girmek zotunda kaldım aygıt yöneticisinde ekran kartı modelimin yanında ünlem işareti var

Merhaba ben konu yazanım farklı hesapla girmek zotunda kaldım aygıt yöneticisinde ekran kartı modelimin yanında ünlem işareti var
ve üzerine geldiğim zaman da

Dosya Ekleri

• bandicam 2015-05-01 16-29-33-726.jpg
    bandicam 2015-05-01 16-29-33-726.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 420
Tüm sürücüleri denetim masasından kaldırın. Daha sonra DDU kullanarak kalıntıları silin. Sonra tüm güncel sürücüleri tekrardan yükleyin. Kullanmayı bilmiyorsanız:
Display Driver Uninstaller (DDU) Amd+Nvidia Sürücü Kaldırma Aracı | Technopat Sosyal
Sağol kardeşim bu arada Atamızın izindeyiz ♥

Tüm sürücüleri denetim masasından kaldırın. Daha sonra DDU kullanarak kalıntıları silin. Sonra tüm güncel sürücüleri tekrardan yükleyin. Kullanmayı bilmiyorsanız:
Display Driver Uninstaller (DDU) Amd+Nvidia Sürücü Kaldırma Aracı | Technopat Sosyal
Kardeş ben bir hata daha alıyorum çözümünü biliyorsan lütfen yaz Left 4 Lead 2 ye giriyorum ve resimdeki gibi diyor

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 632
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı