Laptopta oyun oynarken kasma sorunu

Yan sayfaya geç sonraki sayfa yazıyor eğer yapamassan.
GPU-Z programını indir.
pc.png

Neden sürekli kasıyor?

Son düzenleme:

Intel resmi sayfasına giderek Intel HD 4000 driverlarını kurun. Ayrıca Driver Booster programını indirin ve driverlarınızı güncelleyin.Ek olarak Msi Afterburner programını kullanarak oyun içi ısı ve kullanım değerlerini gözlemleyin ve bizimle paylaşın.Ne kadar çok bilgi sahibi olursak o kadar yardım edebiliriz.

Intel resmi sayfasına giderek Intel HD 4000 driverlarını kurun. Ayrıca Driver Booster programını indirin ve driverlarınızı güncelleyin.Ek olarak Msi Afterburner programını kullanarak oyun içi ısı ve kullanım değerlerini gözlemleyin ve bizimle paylaşın.Ne kadar çok bilgi sahibi olursak o kadar yardım edebiliriz.
Driver Booster pek önerilmiyor bu forumda, manuel kurması tavsiye edilir.

Arkadaş kendisi zorlanır o yüzden önerdim. Bende önermiyorum Driver Booster.

Driver Booster pek önerilmiyor bu forumda, manuel kurması tavsiye edilir.
Bunları kurunca hızlanıcak mı abi?
Şimdi bilgiye ihtiyacımız var sorunu çözmek için
Sen bize sistemin hakkında bilgi ver bizde yardımcı olmaya çalışalım.Sen dediklerimi yap.Bakalım ne olacak.Sonuç ne ona göre gözlemliyelim.Eğer performans arttırmak istiyosan şu sorunu çözdükten sonra bikaç ipucu ile sana yardımcı oluruz

Arkadaş kendisi zorlanır o yüzden önerdim. Bende önermiyorum Driver Booster.

Şimdi bilgiye ihtiyacımız var sorunu çözmek için
Sen bize sistemin hakkında bilgi ver bizde yardımcı olmaya çalışalım.Sen dediklerimi yap.Bakalım ne olacak.Sonuç ne ona göre gözlemliyelim.Eğer performans arttırmak istiyosan şu sorunu çözdükten sonra bikaç ipucu ile sana yardımcı oluruz
Tamam abi ne yaparak başlıyoruz.

Burda anlattığım gibi yaparak başla.Driver boosterı kullanma istiyorsan çokda farketmez.Ayrıca laptopun altı hava alsın yani ısınma olmasın yandan iki kitapla destekliyip.Alt tarafının serin kalmasını sağlayabilirisin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı