Laptopu hep şarjda unutmak zararlı mı?

Hero 0.1

Decapat
Yer
de_dust2
Daha fazla  
Meslek
e-spor
Merhaba. Laptopumu genelde şarjda unutuyorum. %100 olduktan sonra 1 ila 2 saat arasında çekebiliyorum. Zarar mı veriyor laptopa? Bir de şu çok kalırsa patlar falan durumları var. Bir şey olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz böyle deyince bataryası patlayan telefonlar aklıma geldi. :(
Çakma telefon, çakma batarya = bunu gibi sorunlar. Gidip 50 TL'ye batarya alıyorlar daha sonra şarjda bıraktık evimiz yandı diye haberlere çıkıyor. Bir de çakma şarj aletleri var. Bu konulara hassas konular maalesef bizim insanımız dikkat etmiyor.
2 aylık laptop çok kısaltmamıştır ömrü diye düşünüyorum.
Merak etmeyin pek bir şey olmamıştır. (Zararın neresinden dönersen dön kardır sonuçta.) :D

2 ayda bir şey olmaz ben 7 aydır öyle kullandım ama artık şarjda kullanıyorum.
Çakma telefon, çakma batarya = bunu gibi sorunlar. Gidip 50 TL'ye batarya alıyorlar daha sonra şarjda bıraktık evimiz yandı diye haberlere çıkıyor. Bir de çakma şarj aletleri var. Bu konulara hassas konular maalesef bizim insanımız dikkat etmiyor.

Merak etmeyin pek bir şey olmamıştır. (Zararın neresinden dönersen dön kardır sonuçta.) :D

Teşekkürler içimi rahatlattınız .

Hocam anlamsız bir şekilde Black Flag dediğinde biri gaza geliyorum😀
Bir tane büyük gemi görevi vardı lanet olsun kaç level'di bilmiyorum küçücük gemiyle kafa tuttuğumuz gemiye bak. Her seferinde o görevde deli oluyorum. (Geçmenin taktiği var mı? Hazır adamını bulmuşken sorayım.)

Bir tane büyük gemi görevi vardı lanet olsun kaç Level'di bilmiyorum küçücük gemiyle kafa tuttuğumuz gemiye bak. Her seferinde o görevde deli oluyorum.

Sırf o görev için 2 saat gemiyi kastım zar zor geçtim (Fenerbahçe bile beni bu kadar kanser etmemişti)

Sırf o görev için 2 saat gemiyi kastım zar zor geçtim. (Fenerbahçe bile beni bu kadar kanser etmemişti)
Benim pc biraz kötü oyunda pek yüksek FPS alamıyorum. Haliyle tadı da pek çıkmıyor. Ama en kısa zamanda bir bilgisayarım olursa full ayarlarda oynamak istiyorum.

Benim PC biraz kötü oyunda pek yüksek FPS alamıyorum. Haliyle tadı da pek çıkmıyor. Ama en kısa zamanda bir bilgisayarım olursa Full ayarlarda oynamak istiyorum.

Sırf o görev için 2 saat gemiyi kastım zar zor geçtim (Fenerbahçe bile beni bu kadar kanser etmemişti)

Kusura bakmayın. Kafama bir soru takıldı. Yani yanlış bir şey yapmak istemiyorum laptopa. Şuan
şarjı %100 . Çekmemeliyim demi . Böyle kalırsa batarya şişme gibi bir şey olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı