Laptopun ısındıktan sonra kendini kapatması nasıl engellenir?

lio3454

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kapanmasının nedeni aşırı ısındığını icin belirli bir sıcaklıktan sonra kendini kapatıyor, bu ayarı kapatmanın bir yolu var mıdır? Biliyorum yapılmaması gereken bir şey ama böyle bir ayar var mı?

Servise ver. Termal macun yenilet.

Windows tuşuna basıp güç planları düzenle'ye bas> gelişmiş güç ayarları>işlemci güç yönetimi> en yüksek'i 85 yapayrıca bakım ve termal macun ile daha verim alırsın.

Arkadaşlar kapanmasının nedeni aşırı ısındığını icin belirli bir sıcaklıktan sonra kendini kapatıyor, bu ayarı kapatmanın bir yolu var mıdır? Biliyorum yapılmaması gereken bir şey ama böyle bir ayar var mı?
Hocam kendiniz diyorsunuz yapılmaması gereken bir ayar diye kendini kapatmazsa bilgisayar 10 20 dakika sonra aşırı derecede isinir ve parçaları zarar görür ama siz dersenizki ben 2000 TL veririm bilgisayarciya kapatmama ayarını açarsınız tabi böyle bir şey varsa.

Termal macun ve bakım tek çare gibi gözüküyor. Onun dışında dediğiniz gibi kapanmasını önlesek bile bilgisayar havaya uçacak ve Türkiyenin ilk astronotu olacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı