Laptopun oyunlarda kapanması

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 541
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
Merhabalar. Oyun açıkken yaklaşık 10 saniye sonra laptopun kapanıyor. İlk önce yazılımsal olduğunu düşünerek format attım. Tekrar denedim yok. Oyunlarda 2D. Dead Cells ve Oxygen Not Included gibi. ONI'de yeni oyun başlatırken, DC'de oyuna başladıktan 10 saniye sonra direk kapanıyor. Sıcaklıklar normal. Ben Şarj aletinden şüpheleniyorum. Bu arada bataryası öldüğü için sadece şarj aletiyle kullanıyorum. HDD'den de olma ihtimali var mı? Sıcaklıklar normal. Birazdan unutmaz isem HDTune ve FurMark testlerini atacağım.

Zaten elinizde fazladan bir adaptör olmasını beklemiyorum, bir bilgisayarcıya gidin ve durumu anlatın deneyerek alacağınızı söyleyin eğer orada kapanma olmazsa o adaptörü alın.
Hocam şu anda dışarı çıkmam mümkün değil. Furmak ağır bir test diye duymuştum. Eğer o testte kapanır ise sorunun aletten olduğunu anlayabilir miyiz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı