Last of Us 2, GoW Ragnarok, Ghost of Tsushima, Demon's Souls ve Gran Turismo 7 bu yıl PC'ye geliyor

GoW Ragnarok'u yine Jetpack yapıyorsa optimizasyonu iyi olacaktır. Hala daha optimizasyon anlamında God of War'dan iyi Sony oyunu çıkmadı PC'ye. Last of Us'ı eğer yine Iron Galaxy yapıyorsan garanti kötü optimizasyon ile gelir.
Ghost of Tsushima ile Demon's Souls'un gecikmesinin sebebi firmaların ilk defa PC portu yapmasıymış. Yani geciktirip iyi optimizasyon yapmış olmaları olası.
Gran Turismo hakkında hiçbir fikrim yok.

Çoğu bilindik ve gelmesi gereken oyunlar.

2 oyun var benim için yeterli.

Çıkması bir şey değil fakat optimizasyon özürlü çıkmasa daha iyi olur. Sonra patch getirerek 6-7 ay oyunu adam etmeye çalışmaları keşke gelmeseymiş dedirtiyor.

Ghost of Xiaomi dışında pek dişe dokunur oyun yapmamış yapımcısı bilemedim. Optimizasyon zahmetli iş.
Oyun adına konuşursak fanboy tayfa haricinde genelde Assassin's Creed'in mükemmel hali deniyor. Yani öyle üstün bir hikaye ve açık dünya yok ama oynanış ve sunum kalitesi olarak çok iyi. Kendim oynamadığım için net konuşamayacağım.
Optimizasyona yukarıda da dediğim gibi oyunun geç kalma sebebi zaten optimizasyonmus.

Yeni konular

Geri
Yukarı