Last of Us Part 2 Remastered yurt dışında 50 dolara, Türkiye'de 899TL'ye ön siparişe açıldı

Zombileri altınlı pompalı ile öldürmek istiyor ve biraz daha fazla doku arttırılmış grafik almak istiyorsanız, veya ağır bir fanboy üyesiyseniz 10 dolar verebilirsiniz.

899TL TLOU P2 için gayet uygun bu arada. Sonuçta bu sürüm oyunu yeni alacaklar için mantık olarak.

Not: Ben eski sürüm muhtemelen mağazadan kalkmıştır diyordum. 150TL fark varmış. 150TL 2 tane tavuk döner ve ayran parası bile değil ama yine de Remastered sürümde de pek bir şey yok. Bilemedim şimdi.

PC için bu fiyattan açılırsa pre-order veririm direkt ama sanmıyorum. Steam işi bitti zaten. Epic belki.

Ya en azından TLOU P1 Remastered V2, pardon Sony'nin deyimi ile "yeniden inşa edilmiş" sürüm gibi bize yeni oyun diye kakalamadılar. O bile iyi Sony politikalarını düşünürsek.

Bir de ben PC oyuncusuyum. Benim için iyi bir haber bu sürüm çünkü PC Portunu bir nevi kesinleştiriyor.

TLOU part 2 Remastered amacı millete 60 dolara PC'de tekrar satmaktır. O kadar saçma sapan işlerle uğraşıyorlarki 3 senelik oyuna bile Remastered edecek hale geldiler. Bunları yapacağına yapsana Uncharted ilk 3 oyununa baştan aşağı remake. Sömürdükçe sömürüyorlar tutan markayı.

Geri
Yukarı