LatencyMoon Gecikme değerleri yüksek mi?

Ağ kopması yaşayanlar olmuştu ama ben yaşamadım şahsen. Eğer bir sorun yaşarsan düzeltmek için onlarca yol var endişen olmasın.
AllJOyn Yönlendirici Hizmeti: Eğer bilgisayarınız ile buzdolapları, termostatlar, robot süpürgeler gibi şeylerle iletişim kurmuyorsanız devre dışı bırakın. Peki bu ayar bluetoth telefonla bağlantılar da sorun yaratır mı?

Ağ kopması yaşayanlar olmuştu ama ben yaşamadım şahsen. Eğer bir sorun yaşarsan düzeltmek için onlarca yol var endişen olmasın.

Birim Gölge Kopyası: Sistem geri yükleme hizmetiyle bağlantılı çalışır. Sistem geri yüklemeyi kapatacaksanız bu hizmeti de kapatabilirsiniz. Sistem geri yükleme noktası oluşturdum ne olur ne olmaz diye sorun yaratır mı bir de bunu kapatsam?

DİKKAT! Her bir aygıta işlemci atadığınızda eğer bu aygıt yeniden başlatılsın mı diye soruyorsa evet deyin, LatencyMon'u durdurun ve yeniden başlatın aksi taktirde yanlış sonuçlar alırsınız. Eğer yanlış bir atama yaparsanız alttaki delete maska basarak seçili aygıttaki ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz (bilgisayarı da yeniden başlatmanız gerekecek.). Şimdi neye göre yapacağımıza geçelim. Bizim buradaki amacımız sistem gecikmesine en çok duyarlı aygıtları (mesela ekran kartı, mouse, Wi-Fi kartı veya depolama biriminiz.) En az yoğun olan CPU'ya koymak.

Ve bu ayarlar da benim Wi-Fi kartım yok Wireless ile bağlanmıyorum masaüstü PC
Ethernet kablosu ile bağlanıyorum.
İnternet giderse sadece komşunun netine bağlanıyorum Wi-Fi kartı ile ne yapayım Wi-Fi karta işlemci atayım mı?

Ek olarak güncel NVIDIA ayarları nasıl olmalıdır, İnput lag etkisi gitmesi akıcılık için.
Ve Rehber de Masaüstü Boyutunu Ve konumunu ayarla sekmesi yok NVIDIA ayarları için verdiğiniz.
1280x960 Valorant oynuyorum yanlar siyah oluyor.

Son düzenleme:
alljoyn yönlendirici hizmeti: eğer bilgisayarınız ile buzdolapları, termostatlar, robot süpürgeler gibi şeylerle iletişim kurmuyorsanız devre dışı bırakın. Peki bu ayar Bluetooth telefonla bağlantılar da sorun yaratır mı?

birim gölge kopyası: sistem geri yükleme hizmetiyle bağlantılı çalışır. Sistem geri yüklemeyi kapatacaksanız bu hizmeti de kapatabilirsiniz. Sistem geri yükleme noktası oluşturdum ne olur ne olmaz diye sorun yaratır mı bir de bunu kapatsam?

Dikkat! Her bir aygıta işlemci atadığınızda eğer bu aygıt yeniden başlatılsın mı diye soruyorsa evet deyin, LatencyMon'u durdurun ve yeniden başlatın aksi taktirde yanlış sonuçlar alırsınız. Eğer yanlış bir atama yaparsanız alttaki delete maska basarak seçili aygıttaki ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz (bilgisayarı da yeniden başlatmanız gerekecek.). şimdi neye göre yapacağımıza geçelim. bizim buradaki amacımız sistem gecikmesine en çok duyarlı aygıtları (mesela ekran kartı, mouse, Wi-Fi kartı veya depolama biriminiz.) En az yoğun olan CPU'ya koymak.

Ve bu ayarlar da benim Wi-Fi kartım yok Wireless ile bağlanmıyorum masaüstü PC.
Ethernet kablosu ile bağlanıyorum.
İnternet giderse sadece komşunun netine bağlanıyorum Wi-Fi kartı ile ne yapayım Wi-Fi karta işlemci atayım mı?

Ek olarak güncel NVIDIA ayarları nasıl olmalıdır, input lag etkisi gitmesi akıcılık için.
Ve rehber de masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla sekmesi yok NVIDIA ayarları için verdiğiniz.
1280x960 Valorant oynuyorum yanlar siyah oluyor.

Alljoynu kapatın birim gölge kopyasını kapatmayın. Eğer Ethernet kullanıyorsanız onun ile hangi sürücü ilgileniyorsa ona dediğim şekilde çekirdek atayacaksınız. Ama bence hiç vakit kaybetmeyin aradaki farkı hiç anlamayacaksınız bile. En iyi gecikme, akıcılık ve performans için NVIDIA ayarları görsellerdeki gibidir hepsini tek tek benchmarklar ile denedim. Bahsettiğiniz sekme benim kartımda bukunmuyordu ayrıca oradaki ayarların performansa bir etkisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı