İnceleme Layers of Fear İnceleme

GTA 4 inceleme gelir mi?
Optimizasyonu eleştirmekten ve hikayeyi övmekten çok uzun yazı olur hem de gta4 hikayesinin her detayını bilmiyorum diğer oyunlara nazaran :D.

Bir ton oyun aldım indirimde çoğunu oynayamadım sıkılıyorum. Bu oyun o kadar iyi mi?
Ben 10/9 veririm toplam puan olarak. Çok güzeldi keşke hafızam silinse bir daha oynasam.

Keyifli oyunlar hocam yanlış anımsamıyorsam oyunda farklı sonlar vardı zaten onları görmek isteyebilirsiniz.
Evet oyunun başında tercihlerinize göre şekillenir diyordu. Bir yerde arkanı dönme diye uyarı geliyordu ben dönmüştüm dönmesem ne olur merak ediyorum.

Optimizasyonu eleştirmekten ve hikayeyi övmekten çok uzun yazı olur hem de gta4 hikayesinin her detayını bilmiyorum diğer oyunlara nazaran :D.

Ben 10/9 veririm toplam puan olarak. Çok güzeldi keşke hafızam silinse bir daha oynasam.

Evet oyunun başında tercihlerinize göre şekillenir diyordu. Bir yerde arkanı dönme diye uyarı geliyordu ben dönmüştüm dönmesem ne olur merak ediyorum.
Yorumlara baktım da gömen çok oyunu ikilemde kaldım. :D

Bir ton oyun aldım indirimde çoğunu oynayamadım sıkılıyorum. Bu oyun o kadar iyi mi?
Oynanışa önem veriyorsanız pek değil, yürüme simülasyonundan hallice bir korku oyunu çünkü Layers of Fear. Elbette yürümekten başka şeyler de yapıyoruz ama çok kısıtlı.

Herhangi bir oynanış beklentisinde olmadan, kendini atmosfere kaptırarak oynarsan beğenebileceğin bir iş.

Geri
Yukarı