Lazer göz ameliyatı fiyatı ne kadar?

Dostum yaklaşık 3 ay önce Ankara Kudret Göz Hastanesi'nde miyop 1.75 gözlerim için ameliyat oldum. 25k ödeme yaptım. Dünyagöz kampanyalı olarak 35k fiyat verdi(normal fiyatı 50k imiş). VenividiGöz ise 19k fiyat vermişti.

Dostum yaklaşık 3 ay önce Ankara kudret göz hastanesi'nde miyop 1.75 gözlerim için ameliyat oldum. 25k ödeme yaptım. Dünyagöz kampanyalı olarak 35k fiyat verdi(normal fiyatı 50k imiş). Venividigöz ise 19k fiyat vermişti.

Dünyagöz pahalıymış sanırım diğer yerlere göre acaba başkent hastenesinde mi olsam? Daha köklü bir yer.

Şu an durumunuz nasıl, memnun musunuz?

Hayat kalitem bayağı arttı diyebilirim. Uzun süredir gözlük kullanan birisi olarak inanılmaz rahatladım.

Dünyagöz pahalıymış sanırım diğer yerlere göre acaba başkent hastenesinde mi olsam? Daha köklü bir yer.

Olduğun yer gerçekten çok önemli ancak ondan da ziyade ameliyatını yapacak doktoru da iyice araştırmalısın.

Hayat kalitem bayağı arttı diyebilirim. Uzun süredir gözlük kullanan birisi olarak inanılmaz rahatladım.

Olduğun yer gerçekten çok önemli ancak ondan da ziyade ameliyatını yapacak doktoru da iyice araştırmalısın.

Hocam geri artar diye bir korku oluştu mu?
İyileşme süreci nasıldı?
Ameliyat sonrası kaç gün sonra normal hayata döndünüz?

Hocam geri artar diye bir korku oluştu mu?

Geri yükselme korkusu oluşmadı. Korkulacak bir şey değil çünkü yükselebilecek bir şey. Bozuk bir gözün numarası nasıl yükseliyorsa ameliyattan sonra da yükselme ihtimali mevcut. Bu nedenle zaten numaranın yükselme sürecinin bitmesini bekliyorlar.

İyileşme süreci nasıldı?

İyileşme sürecinde hiç sıkıntı çekmedim. Zaten öyle yatak döşek yatar hale gelmiyorsun. Ameliyattan bile yürüyerek ve görerek çıktım diyebilirim. 3 aylık bir süreçte göz damlası kullanmam gerektiği söylendi. İlk iki hafta antibiyotikli damla. Geriye kalan süreçte sadece suni göz yaşı kullanıyorsun. Kullanmadığın zaman gözünde kuruma oluyor ve bu biraz rahatsız edici.

Ameliyat sonrası kaç gün sonra normal hayata döndünüz?

Üstte dediğim gibi zaten ameliyattan yürüyerek çıktım. Yatak döşek yatman gerekmiyor. Sadece ilk iki hafta normal hayata göre biraz daha sıkıntılı bir süreç oluyor. Ondan sonra zaten gündelik hayatına devam ediyorsun. Tek aradığın şey güneş gözlüğü oluyor.

Geri
Yukarı