Lazio vs Galatasaray

Valla PSV maçı içinde ben 5 demiştim. Tuttuydu..
PSV maçında sağ bek Sekidika, stoper Alparslan, sol bek Ömer Bayram'dı. Kalede formsuz Muslera vardı. O maçla bu maç bir mi? :)
Ağızınızı hayra açın, ülke puanına bi katkınız yok madem zararınız da olmasın, biz sırtılıyoruz yeterince.

Aman hocam ağızını hayır açın.
Şu durumdaki Barcelona'yla eşleşmemiz durumunda şansımız pek de düşük değil bence. 2.lik halinde gelebilecek en iyi kuralardan birisi Barcelona. Diğeri de Sheriff zaten.
Valla PSV maçı içinde ben 5 demiştim.
Orta sahada Aytaç Kara, sağ bekte Sekidika oynadı o maçta. O GS ile günümüz GS arasında çok büyük fark var.

Taylan berkan ortasahası kötü bir ortasaha değil, bu ikiliyle çıktığımız Avrupa maçlarında iyiydik bence. Orada Cicaldau'nun garanti konumsa olması iyiydi, o açığı kapatabilecek bir morutan var, dinamikte oynuyor. Hoca taylan- Berkan'ın önünde Morutan'ı tercih eder, sağa Feg'i atar ileri uçta da diagne oynar.

PSV maçında sağ bek Sekidika, stoper Alparslan, sol bek Ömer Bayram'dı. Kalede formsuz Muslera vardı. O maçla bu maç bir mi? :)
Ağızınızı hayra açın, ülke puanına bi katkınız yok madem zararınız da olmasın, biz sırtılıyoruz yeterince.
Reis ben Galatasaray'lıyım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı