LC Waikiki'de fiyatlar ne durumda?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Herkese selamünaleyküm. Yarın kendime eşofman takımı almaya gideceğim. İnternetten LC Waikiki'ye ait internet sitesine girip, ürünlerin fiyatlarına baktım. Fakat arkadaşım internetteki fiyatlar ile mağazadaki fiyatların farklı olduğunu söyledi. Mağazası bizim buraya biraz uzak, boşuna gitmek istemem. Siz en son gittiğinizde fiyatlar nasıldı?

Herkese selamünaleyküm. Yarın kendime eşofman takımı almaya gideceğim. İnternetten LC Waikiki'ye ait internet sitesine girip, ürünlerin fiyatlarına baktım. Fakat arkadaşım internetteki fiyatlar ile mağazadaki fiyatların farklı olduğunu söyledi. Mağazası bizim buraya biraz uzak, boşuna gitmek istemem. Siz en son gittiğinizde fiyatlar nasıldı?

Ürünlere verebileceğiniz fiyat nedir örneğin tişört 300 TL LCW yerine berska Pull and Bear'dan bakabilirsiniz daha kaliteli yakın fiyatlar oldu şu enflasyondan sonra.

Mağazada deneyin bedenine vs bakın, uygulaması üzerinden sipariş verin. Her gün kupon veriyor daha uyguna geliyor. (bu sebeple uygulamasında mağaza etiketini arattığınızda ürünü bulmuyor, kategorisine girip ürünü aramanız lazım :D)

Uygulamasında çark falan çeviriyorsun iyi indirim oluyor mağazada beğen ona göre internetten al.

Yeni konular

Geri
Yukarı