LC24RG50FQMXUf renk ayarı nasıl yapılır?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
LC24RG50FQMXUf monitörden renk ayarı nasıl yapılır? Monitör ayarlarından biraz ayar yapmaya çalıştım fakat istediğim sonuca varamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@FalconPaw Kontrast'ı 40-50 arasında tutmayı deneyin. Keskinlik ayarını kökleyin veya en sondan çok az geride yapın.

Ayrıca ekran kartınız AMD ise renk doygunluğunu %150 yapın, Nvidia ise Digital Vibrance'i pek ellemeyin derim.

İstediğiniz ayarın nasıl bir şey olduğunu ve şu anki görüntünün neyini beğenmediğinizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

@FalconPaw Kontrast'ı 40-50 arasında tutmayı deneyin. Keskinlik ayarını kökleyin veya en sondan çok az geride yapın.

Ayrıca ekran kartınız AMD ise renk doygunluğunu %150 yapın, Nvidia ise Digital Vibrance'i pek ellemeyin derim.

İstediğiniz ayarın nasıl bir şey olduğunu ve şu anki görüntünün neyini beğenmediğinizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
Hocam ben FIFA 2019 oynarken, oyuncuların arkasından sanki hayaletleri de geliyormuş gibi gölgeler oluşuyor. Oyuncu üstündeki üçgen şeklindeki ''stamina'' barı da sanki 30 Hz'miş gibi onda da hareketini blurlu görüyorum ve oyun zevkli olmuyor. Ne yapmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı