League of Legends : A New Dawn Trailer

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
League of Legends. Her ne kadar DotA çakması sözleri ile küçük düşürülüp, eleştirilse de, kendini sürekli geliştiren, geliştirdikçe güzelleşen bir yapım. Özellikle karakterlerin hikayeleri ile kendine çok çeken bir oyun olan League of Legends'a A New Dawn adında bir Cinematic Trailer eklendi. Gerçekten çok güzel bir çalışma olan bu videosu, sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlediğim en iyi sinematik buydu hocam. Hele Rengar'ın Draven'i harcaması aşırı iyiydi.
Çok gerçekçi yapmışlar, kansa kan vahşetse vahşet. :)

Çoğu insan kabul etmek istemiyor, ama League of Legends çok başarılı işler başarıyor. Sürekli gelişiyor. Geliştikçe insanlar DotA ile karşılaştırarak küçültmeye başlıyor. DotA'yı kötülemiyorum. O oyunuda oynarım ben. Oyunları oynayıp keyif almak yerine, işi kan davasına çevirmek daha hoşlarına gidiyor insanların.

Kha'Zix in çıkıpta Rengar la kapışmasını beklerdim. Bu arada 2:55 te Katarina nın şey gidiyomuşta neyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vaybe adamlar yapiyor..sinemalar turnuvalar reklamlar menşeli nere bilmiyorum fakat adamlar hakediyor bir yerlere gelmeyi..
Bu arada favori karakterim soloda jax jung da master

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı